Як наклеїти крайку на ДСП. Як зробити крайку на дсп.

В процесі виготовлення меблів розпили обробляються спеціальними матеріалами кромок. Кромка на ДСП значно продовжує термін експлуатації комодів, столів, шаф, покращує їх естетичні характеристики. Наклеїти кромку можна в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - кромочні матеріали
  • - праска
  • - канцелярський ніж
  • - білий папір
  • - наждачний папір
Інструкція
1
Розправте кромку, акуратно розкладіть її по краю листа ДСП таким чином, щоб оброблена клейовим розчином сторона стикалася з поверхнею готового розпилу.
2
Закріпіть заготовку так, щоб кромка в процесі термічної обробки не ковзала по листу ДСП . Спеціальні фіксатори можна придбати в будівельних супермаркетах. В якості затискачів можна використовувати канцелярські товари відповідного розміру.
3
Увімкніть праску і нагрійте його до оптимальної температури (її вказує виробник керамічного матеріалу на упаковці або в інструкції, що додається до продукції). Повільно починайте проглаживать кромку, злегка натискаючи на неї праскою.
4
Зрізуйте виступаючий край тільки після того, як кромка для ДСП добре приклеїлася до поверхні розпилу. Для цього візьміть канцелярський ніж і аркуш білого паперу. Покладіть папір між ДСП з наклеєною кромкою і лезом ножа. Вона буде служити свого роду прокладкою. Невеликий припуск, що залишився після обробки, зніміть ножем, але тепер уже без паперового аркуша. В результаті ви уникнете механічних пошкоджень кромки.
5
Візьміть дрібну наждачний папір і обробіть нею всі кути.
Зверніть увагу
В процесі наклеювання кромки для ДСП стежте за температурним режимом і часом термічної обробки. При недостатній температурі клей не розплавитися, кромка погано схопитися з поверхнею. Якщо температура занадто висока, то клей моментально розплавитися і випарується, що, знову ж, негативно позначається на результаті роботи.
Корисна порада
Обробляйте кромкою всі краї поверхні, а не тільки видимі ділянки розпилу. Відкриті місця - джерело випаровування формальдегіду, який негативно впливає на здоров'я людини. Крім цього, волога, потрапляючи на необроблені ділянки ДСП, стає причиною розшаровування і передчасного руйнування меблів.