Як налаштувати процесор.

За умовчанням, налаштування процесора мають оптимальні значення. Вам, тим не менш, може знадобитися змінити налаштування для досягнення певних результатів. Всі зміни проводяться за допомогою Bios - базової системи введення-виведення.
Інструкція
1
Для зміни параметрів роботи процесора увійдіть в меню Bios. Для цього натисніть клавішу Del або F2 (залежно від вашої материнської плати можливі інші варіанти) під час тестування комп'ютера при його включенні. Відкрийте меню Advanced BIOS Features. Налаштуйте пункт First Boot Device, який відповідає за порядок пристроїв при завантаженні системи. За замовчуванням встановлений дисковод floppy-дисків. Для прискорення завантаження операційної системи встановіть значення Hard Disk (якщо операційна система знаходиться на жорсткому диску). Якщо вам потрібно встановити операційну систему з диска, в розділі First Boot Device встановіть значення Cd-Rom. Це дозволить запустити програму завантаження і перейти до установки. Пункт Second Boot Device не так важливий, він знадобиться вам у разі відсутності операційної системи на першому носії.
2
У цьому ж розділі знайдіть підменю HDD SMART Capability. Ця опція відповідає за перевірку сумісності жорсткого диска технологією SMART Ця технологія дозволить на ранньому етапі попередити можливі проблеми з вінчестером. Включіть її (значення Enabled), щоб утиліта могла відслідковувати стан жорсткого диска. Вимкніть функцію Full Screen Logo (Disabled), це замінить показ логотипу виробника при включенні комп'ютера на важливу інформацію про стан системи.
3
Вийдіть в головне меню Bios і перейдіть до налаштувань Hardware Monitor Setup. У цьому розділі налаштуйте швидкість обертання вентиляторів процесора (пункт Cpu Fan Speed), якщо в цьому є необхідність. Понизьте значення, якщо кулери видають зайвий шум. Якщо ж існують проблеми з перегрівом процесора , навпаки, додайте обертів. У цьому ж меню включіть контроль за станом кольорів (Chasis Fan). Інші налаштування Bios встановлені оптимально і забезпечують баланс між продуктивністю процесора і його стабільністю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gXNpwIWP-4o
Зверніть увагу
Не змінюйте параметри Bios, у призначенні яких ви не впевнені. Це може призвести до виходу з ладу процесора.