Як позбутися від протікання.

Наслідком заливання квартири сусідами з верхнього поверху, інших нештатних ситуацій, пов'язаних з водою, є характерні сліди протікання . Вивести жовті плями на стелі досить складно, але можна.
Вам знадобиться
  • - будівельний фен;
  • - шпаклівка;
  • - грунтовка;
  • - стеклохолст;
  • - фарба для стелі;
  • - кутовий валик;
  • - кисть для фарбування.
Інструкція
1
Ретельно просушіть залишилися після протікання плями на стелі будівельному феном. Потік гарячого повітря повинен охоплювати всю глибину плити перекриття. Якщо у вас немає спеціального фена, можете використовувати тепловентилятор. Процес сушіння ліквідує залишки вологи, що скупчилися в перекриттях.
2
Зашкурьте стеля в тих місцях, де сліди протікання виразні, потім обробіть їх шпаклівкою. Після того, як шар шпаклівки добре просохне, переходите до грунтовки поверхні.
3
Використовуйте ґрунтовку глибокого дії: на будівельному ринку представлена продукція світових і вітчизняних виробників в асортименті, так що вибір є. Сучасні матеріали забезпечують хороший результат. Якщо ви застосовуєте звичайну грунтовку, то її необхідно наносити декількома шарами. Новий шар наносите лише після того, як нижній ґрунтовно просохне.
4
Закрийте тріщини і нерівності на стелі стеклохолстом. Цей матеріал використовується для армування стін і стель і забезпечує в результаті рівну поверхню. Наклеюйте стеклохолст на поверхню стелі встик, щоб з'єднувальних швів не було видно.
5
Приступайте до фарбування стелі після того, як всі попередні роботи, описані вище, закінчені. Спочатку обробіть всі важкодоступні місця. Використовуйте для цього кутовий валик і кисть для фарбування. Починайте фарбувати стелю від вікна в тому напрямку, куди падає світло. Щоб отримати однаковий колір, фарбувати необхідно всю площу стелі два рази, використовуючи валики з довгим і середнім ворсом.
Зверніть увагу
Чи не розтирайте поверхню стелі сухим валиком. Він залишає розводи, змащує ще не встиг добре просохнути шар фарби, що негативно відбивається на загальному результаті роботи.
Корисна порада
насадженого на спеціальний подовжувач валик істотно спростить процес фарбування важкодоступних місць на стелі. Валики з поролоновою губкою для фарбування стелі не призначені. Матеріал, з якого виготовлений ворс, повинен добре вбирати фарбу, ширина губки - 18-25 см.