Як вивести пляму від порошку.

Господарське мило є універсальним і екологічно безпечним плямовивідником . З його допомогою можна вивести пляму від порошку, мастики, клею, сажі та інших видів забруднювачів, які буває складно видалити іншими засобами.
Вам знадобиться
  • - господарське мило
  • - дошка
  • - біла тканина
  • - жорстка щітка
  • - гліцерин
  • - крохмаль
Інструкція
1
Приготуйте дошку, на якій будете обробляти пляма від порошку або будь-якого іншого забруднювача. Для цих цілей підійде звичайна прасувальна дошка, загорнута білою тканиною. Розкладіть виріб на дошці, ретельно очистіть його від пилу.
2
Замочите одяг у холодній воді на кілька хвилин. Потріть пляма господарським милом без зволожувачів, барвників та інших добавок. Ділянка, з якого потрібно видалити пляму, обробляйте жорсткою щіткою для одягу. Прополощіть річ у чистій воді.
3
Якщо вивести пляма не вийшло з першого разу, повторно обробіть його розчином господарського мила. Залиште річ на півгодини в холодній воді з додаванням рідкого миючого засобу. Потім ретельно прополощіть.
4
Щоб видалити плями з білих речей, розчиніть невелику кількість відбілюючого кошти в воді і замочіть в ній попередньо оброблену господарським милом річ. Використовуйте препарати, в яких міститься кисень. Вони діють більш щадяще, на відміну від засобів на основі хлору.
5
Старі плями попередньо розм'якшите. Нанесіть гліцерин на м'яку тканину або губку і акуратно промокніть їм забруднену ділянку. Прилеглі до плями ділянки змочіть водою і посипте невеликою кількістю тальку або крохмалю. Це запобіжить появі розлучень.
Зверніть увагу
Кислотні та спиртові розчини, використовувані для видалення плям, руйнують фарбу, тому після прання колір одягу може потьмяніти. Оцтова кислота і препарати, до складу яких вона входить, не підходять для обробки ацетатного шовку, так як руйнують його.
Корисна порада
На невеликі плями наносите розчин дерев'яними паличками або піпеткою. Великі плями обробляйте жорсткою щіткою або тканиною в напрямку від краю до центру. Обробляйте плями завжди з виворітного боку виробу, щоб не пошкодити структуру тканини з лицьового боку.