Як включити прискорення текстур.

Якісне відображення графіки і швидкість оновлення текстур при наближенні камери до об'єкта (наприклад, у грі) часто залежить від того, чи включено прискорення текстур AGP. Включити прискорення текстур , якщо проблеми не пов'язані з вбудованою відеокартою, «свіжістю» драйверів або в принципі відсутністю DirectX, можна за кілька секунд.
Інструкція
1
З панелі меню «Пуск» викличте команду «Виконати», натиснувши на відповідному рядку лівою кнопкою миші. У діалоговому вікні введіть в поле команду «dxdiag» без пробілів і без лапок. Натисніть кнопку «ОК», щоб за допомогою засобу діагностики Microsoft DirectX зібрати дані про компоненти та виявити несправності.
2
Дочекайтеся, поки завершиться збір даних, і перейдіть на вкладку «Дисплей». Якщо підключених до комп'ютера моніторів декілька, виберіть з вкладок необхідну вам («Дисплей 1» і «Дисплей 2» відповідно).
3
У розділі «Можливості DirectX», розташованої в центральній частині вікна, виберіть рядок «Прискорення текстур AGP». Якщо прискорення відключено, праворуч від напису буде стаять позначка «Недоступний», правіше розташовується кнопка «Включити». Натисніть на неї лівою кнопкою миші.
4
У вікні з оповіщенням про те, що буде включено використання порту AGP (Accelerated Graphics Port) для всіх пристроїв системи, які його підтримують, підтвердіть включення текстур , натиснувши на кнопку «ОК» лівою кнопкою миші.
5
Закрийте вікно засоби діагностики DirectX, натиснувши лівою кнопкою миші на кнопку «Вихід» або клікнувши на значку «Х» в правому верхньому куті вікна.
6
Заодно переконайтеся, що у вас включені всі параметри прискорення. Для цього клікніть правою кнопкою миші в будь-якій вільній частині робочого столу і викличте вікно «Властивості: Екран», клікнувши на рядку «Властивості» в спадному меню клавішею миші. Перейдіть на вкладку «Параметри» і клацніть по кнопці «Додатково».
7
Відкриється вікно «Властивості: модуль підключення монітора і <назва вашої відеокарти>». Перейдіть в даному вікні на вкладку «Діагностика» і встановіть «повзунок» у розділі «Апаратне прискорення» на максимум (тобто до упору вправо). Натисніть кнопку «Застосувати», закрийте вікна.