Як прибрати подряпини з нержавійки. Як прибрати подряпини на металевій рамці.

Основним критерієм якості предметів побуту з нержавіючої сталі вважається гладка поверхня. Якщо своєчасно не видалити подряпини з поверхні, то метал прийде в непридатність. Механічні пошкодження руйнують його тонкий оксидний шар, що захищає метал від корозії.
Вам знадобиться
  • - губка без ворсу
  • - поліруючий спрей
  • - м'яка ганчірка або щітка
Інструкція
1
Видаліть наліт, що залишився після жорсткої води на предметах з нержавіючої сталі. Для цього використовуйте чисту суху ганчірку. Щоб позбутися від стійких забруднень, обробіть їх губкою, змоченою в нерозбавленому розчині оцту. Дайте поверхні просохнути.
2
Уважно огляньте очищену від забруднень поверхню на предмет наявності механічних пошкоджень. На ті ділянки, де подряпини на нержавейке чітко проглядаються, нанесіть поліруючий поверхню спрей для догляду за виробами з цього виду стали. Купувати такі препарати виробники рекомендують тільки в спеціалізованих магазинах.
3
Ретельно протріть пошкоджену поверхню губкою без ворсу. В процесі обробки переміщується вздовж подряпини , не допускаючи кругових рухів, щоб не пошкодити сусідні ділянки. Це особливо важливо тоді, коли потрібно прибрати подряпини з матовою поверхні.
4
Після первинної обробки металевої поверхні поліруючим спреєм дайте їй просохнути. Потім повторно розпорошите препарат так, щоб він заповнив найдрібніші подряпини . Знову обробіть утворені дефекти губкою без ворсу.
Зверніть увагу
Використовуйте тільки м'які засоби по догляду за предметами з нержавіючої сталі. Абразивні препарати локального застосування призводять до зміни фактури металу на оброблюваних ділянках, що негативно впливає на зовнішній вигляд виробу. Видаляйте залишки жиру з внутрішньої і зовнішньої поверхні препаратами, рекомендованими виробником.
Корисна порада
Досвідчені дизайнери рекомендують споживачам придбавати сталеві вироби матового кольору. З їх поверхні простіше видалити будь-які забруднення, подряпини і відколи. Дрібні механічні дефекти можна акуратно зашкуріть.