Як виміряти каблук. Як виміряти висоту каблука туфель.

На каблуках дівчина відчуває себе королевою, до якої прикута безліч поглядів, повних захоплення. Але високі підбори - це не тільки красиво, але й небезпечно для здоров'я. Але перш, ніж викидати свої шпильки, треба заміряти довжину каблука, можливо, вони зовсім не такі небезпечні, якими здаються на перший погляд.
Інструкція
1
Висоту каблуків вимірюють від площини опори набоєчна поверхні до верхньої точки пяточного заокруглення. Краще всього використовувати кравецький сантиметр. Він добре підійде для цієї мети. Сантиметр, на відміну від лінійки, зроблений не з пластику або дерева, тому він легко зможе прийняти форму вашого каблука. Прикладіть сантиметр до верхньої точки п'ятки і протягніть його до набійки, точніше до її заснування. Отриманий результат і буде дійсною висотою каблуків, на яких ви ходите. Не робіть вимірювань на вазі, інакше це може призвести до неточності результату.
2
Ні в якому разі не використовуйте лінійку. У цьому, звичайно, немає нічого страшного, але точний результат від подібного вимірювання не чекайте. Лінійка не може прогинатися за формою і нахилу каблука, що і призводить до похибок. Якщо ви вирішили все ж зробити вимірювання на швидку руку, то в результаті може бути допущена помилка в 1-2 см. Лінійка не здатна прогнутися за формою каблука.
3
На той випадок, якщо під рукою у вас не виявилося кравецького сантиметра, то це ще не означає, що ви не дізнаєтеся висоту своїх підборів. Ще один спосіб-скористатися ниткою. Необхідно взяти нитку, прикласти її до п'яті, а потім, сильно натягнувши, протягнути до підстави каблука. Після вимірювання, продовжуйте тримати нитку в відміряних вами місцях-головне простежити за тим, щоб пальці не втратили отмеренное відстань, що може призвести до помилки. Прикладіть отриманий відрізок вашої нитки до лінійки і ви отримаєте той же вимір, що могли отримати, скориставшись кравецьким сантиметром.
4
Але яка б не була висота у ваших каблуків, головне не забувайте про своє здоров'я. Каблуки дають більше навантаження на хребет, а так само є першоджерелами варикозу у жінок. Безпечної висотою каблука вважається висота не більше 5 см.