Як поміняти ксенонової лампи. Як поміняти потужність.

Ксенонові лампи лампа споживають потужність 35 Вт і при цьому перетворює в тепло всього 7 відсотків енергії. Галогенові лампи потужністю 55 Вт віддають в шість разів більше тепла. Тому автомобільні фари, які оснащені ксеноновими лампами, які не перегріваються.
Вам знадобиться
  • - ксенонові лампи в комплекті з цоколем
  • - саморізи
  • - монтажний набір
  • - дриль
Інструкція
1
Перш ніж встановити ксенон, відключіть клему «+» від акумулятора автомобіля. Уважно ознайомтеся зі схемою підключення ксенонових ламп, яку кожен виробник докладає до комплекту свого обладнання.
2
Виберіть таке місце для установки баласту (блоку управління системою), щоб дроти живлення не натягалися. Ці місця також мають бути захищені від зовнішніх забруднень і теплових впливів.
3
На плоскій поверхні закріпіть баласт за допомогою монтажного набору, попередньо просвердливши отвори, діаметр яких становить 3 мм, зафіксувавши скобу саморізами. Можна кріпити баласт на болти, але при будь-якому з варіантів фіксація повинна бути жорсткою. Стяжками, які поставляються в монтажному комплекті, закріпіть укладені джгути проводів.
4
Зніміть з фари захисну кришку, від'єднайте дроти, які живлять підлягає заміні лампу і зніміть її. У захисній кришці підготуйте отвір діаметром 23 мм, використовуючи для цього будівельну дриль. Потім простягніть в нього дроти від блоку управління. В отвір кришки встановіть гумку для захисту від вологи.
5
Перед заміною лампи Ксенону знежирте колбу спиртом, потім встановіть ксенон на штатне місце і зафіксуйте.
6
Поставте захисну кришку фари на місце. Відрегулюйте ксенонові фари.
Зверніть увагу
Висока колірна температура знижує ефективність ксенонових фар в умовах обмеженої видимості і в темний час доби, що підвищує ризик ДТП. Оптимальною температурою вважається 5500 К.
Корисна порада
Перед установкою ксенонових ламп обов'язково дізнайтеся, який тип ламп встановлений у вашому автомобілі. Виробники не рідко вказують тип цоколя на самій оптиці або наклейках, в технічному керівництві по експлуатації транспортного засобу.
Установка ксенону припускає наявність навичок роботи з високовольтної електронікою для автомобілів, тому вкрай рекомендується довірити установку ксенонових фар фахівцям настановних центрів. Тим не менше, якщо ви вважаєте, що наявних у вас навичок для цього цілком достатньо, можете спробувати встановити ксенон самостійно.
Інструкція
1
Спочатку варто відзначити, що установка ксенонових фар повинна проходити строго по інструкції, викладеної нижче. Відступу від неї чреваті небажаними наслідками. Крім того, кожна модель авто розташовує своїми особливостями, які при установці ламп, блоків розпалювання, укладанні ксеноновой проводки необхідно враховувати.
2
Спершу забезпечте з боку моторного відсіку вільний доступ до фар. Демонтуйте їх, якщо доступ здійснити неможливо (на деяких моделях авто необхідно знімати передній бампер, акумулятори та інше).
3
Відокремте від фари захисну кришку (якщо автомобіль європейський), від'єднайте роз'єм лампи, після чого звільніть кріпильну пружину і видаліть лампу з її посадкового місця.
4
В знятої кришці просвердлите потрібного діаметра отвір, через нього протягніть дроти лампи Ксенону, потім встановіть ущільнювальний манжет. Далі видаліть з колби лампи Ксенону захисний матеріал. З лампою звертайтеся вкрай обережно - тримайте її в чистоті.
5
Встановіть ксенон в посадочне місце фари, після чого зафіксуйте його за допомогою пружини.
6
Встановіть на своє місце захисну кришку фари.
7
Далі вам потрібно визначити місце установки блоків розпалу. Бажано, щоб вони після встановлення не піддавалися впливу підвищеної вологості і високих температур.
8
Вибравши місце, закріпіть блоки за допомогою саморізів, болтів або двостороннього скотчу на рівній поверхні. Враховуйте довжину проводів, які будуть з'єднувати блоки розпалу й роз'єми лампи.
Зверніть увагу
Вкрай не рекомендується встановлювати блоки розпалу роз'ємами вгору. Хоч вони і захищені від вологи, вона все одно може викликати коротке замикання, скупчившись в роз'ємі і проникнувши внутрь.Проводку закріплюйте спеціальними стяжкамі.Коммутацію виробляєте згідно з рекомендованою схемою монтажа.Будьте уважні: встановлюючи ксенон в протитуманні фари або в додаткові фари на даху і дугах авто, обов'язково забезпечте додаткову гідроізоляцію, а також надійність кріплення проводів, роз'ємів і самого ксенонового обладнання.