Як плести об'ємні фігурки з бісеру. Як плести ноги бісером при виготовленні фігурок.

Розглядаючи всілякі техніки рукоділля, кожен з нас зможе напевно знайти крім одягу і прикрас так само і можливість створення об'ємних іграшок. Не виняток тут і бісер, з якого можна створювати просто шедеври. Такі об'ємні фігурки з бісеру в подальшому можна використовувати для прикраси інтер'єру, як брелоків, дитячих іграшок і просто красивого подарунка коханим людям. Красивих незвичайних тварин або рептилій з намистинок напевно бачив кожен, а от як плести об'ємні фігурки з бісеру знають далеко не всі. Собачка з бісеру.
Вам знадобиться
  • бісер декількох кольорів, тонка волосінь діаметром не більше 0,17 мм, голок, вата та манікюрні ножиці.
Інструкція
1
Візьміть волосінь і покладіть намистини таким чином, щоб вам було зручно їх набирати. Сплетіть окремо дві половинки тулуба собачки такої довжини, яка потрібна вам. Так, у разі, якщо ви вирішили плести таксу, то відповідно тулуб буде довгим, а якщо мопса, то навпаки коротким. При цьому сплести тулуб можна як з одного певного кольору, так і двох кольорів або навіть трьох.
2
Плетіть тулуб, починаючи з носика собачки, набравши на волосінь 4 бісеріни. Схрестіть після четвертої бісеріни кінчики волосіні, щільно закріпивши їх. Сплетіть другий такий же хрестик з іншого кольору намистин і поверніть своє плетиво вліво. Схрестіть кінці у чорній бісеріне, вона буде оком тварини.
3
Поверніть в третьому хрестику направо, а в четвертому навпроти наліво. Таким чином, з цих двох хрестиків, які були сплетені по прямій, вийшло вушко. Перейдіть до плетіння ніжок.
4
З'єднайте в просту одинарну ланцюжок відразу вісім хрестиків, це буде передня нога. Зробіть на такому ж принципі другу ногу (задню) і закріпіть леску.На такому принципі сплетіть другу половинку тварини.
5
Зробіть окремо хвостик з двох хрестиків. З'єднайте обидві деталі тулуба, поклавши їх один на одного і переплетіть отримані половинки кінцем волосіні за допомогою сполучних бісерін.Набейте вийшла фігурку ватою і закріпіть волосінь.
6
На описаному прикладі можна плести об'ємні фігурки та інших тварин, наприклад, овечки, корови, котика і т.д. для цього просто використовуйте бісер відповідного кольору і враховуйте, приміром, у кози або овечки ріжки, у котика довший хвостик і т.д.