Як продати тканину.

За різною причини (залишки від пошиття, спадок від бабусі і т.д.) у людини може залишитися або опинитися непотрібною певна тканину або великі шматки декількох видів. Такий матеріал вами не використовується і не планується використовуватися, як кажуть, і не потрібно і викинути шкода. А адже, можливо, комусь ця тканину дуже потрібна на даний момент, особливо, якщо вона специфічна, особлива і дорога, яку дістати в простому магазині складно, та й шкода людям витрачати багато коштів на її придбання. Ви можете виручити людину, ще й заробити на цьому. Не знаєте, як продати тканину ?
Інструкція
1
Вивчіть ринок попиту та пропозиції тканин. Дізнайтеся вартість вашого матеріалу залежно від типу тканини (шовк, велюр, бавовна і т.д.).
2
Виміряйте свій шматок матеріалу. Складіть грамотне пропозицію про продаж тканини, вказавши в ньому назву матеріалу, його точний розмір, стан і вартість. Сфотографуйте тканину з лицьової та зворотньої сторони.Разместіте оголошення в мережі інтернет на спеціальних майданчиках. Це можуть бути сайти безкоштовних оголошень (дошки оголошень) або сайти газет, які надають послуги розміщення безкоштовних оголошень. Не забудьте до тексту оголошення прикріпити фотографії матеріалу. При цьому, так як ви ознайомилися з ціною на відповідну тканину , найкраще вказати вартість на свій матеріал трохи нижче. заявленого виробниками або магазинами з продажу тканин.
3
Додайте оголошення про продаж тканини і фото матеріалу на відповідних форумах (форуми рукодільниць, модниць, домогосподарок і т.д.).
4
Пошукайте в інтернеті оголошення попиту. Можливо комусь потрібно така тканину як у вас.Подайте оголошення в місцеву газету оголошень. Якщо кількість тканини велике і ціна її виправдає ваші очікування, можна подати оголошення на телебачення.
5
Напишіть текст оголошення про продаж тканини на папері з вказівкою вашого номера телефону та розклейте подібну інформацію біля під'їздів і входів в ательє та магазину тканини.
6
Розкажіть друзям і подругам про те, що бажаєте продати певну тканину , можливо, когось із них зацікавить вашу пропозицію, а цілком можливо, що спрацює «сарафанне радіо» і ваш друг або подруга поділиться цим з іншим знайомим, сусідом і т.д., яких може зацікавити вашу пропозицію.
7
Запропонуйте тканину , у випадку, якщо у вас в наявність великий шматок гарної матерії, магазину тканин у своєму місті. Для цього можна укласти з магазином певний договір, який свідчить про те, що в разі продажу матеріалу частину коштів отримуєте ви, а друга частина - магазин реалізатор.
Ексклюзивні тканини - це невід'ємна складова модного дизайнерського одягу. Але щоб успішно продавати цей товар за допомогою інтернету, необхідно вивчити саму специфіку даного процесу та пов'язані з ним ризики.
Вам знадобиться
  • - персональний сайт;
  • - тканини;
  • - манекени, декорації;
  • - буклети зі зразками тканин.
Інструкція
1
Щоб продавати ексклюзивні тканини через інтернет, створіть власний сайт. Додайте там детальну інформацію про кожного різновиду матеріалів. Вкажіть не тільки склад, ширину, довжину рулону, а й історію створення, відмітні особливості. Ці відомості допоможуть починаючим дизайнерам зорієнтуватися у вашому асортименті.
2
Якщо в розробці малюнка і створенні ваших тканин брали участь відомі люди, то обов'язково згадайте про це. Дана інформація значно збільшить престиж вашої продукції.
3
Особливу увагу приділіть фотографіям тканин. Вони повинні не просто показувати колір, але демонструвати всі достоїнства матеріалу. Якщо це плательні тканини , то накиньте їх на манекени, імітуючи силует сукні з численними елегантними драпіровками. Шторні тканини фотографуйте на карнизі.
4
Після створення сайту розішліть електронні листи потенційним клієнтам. Знайдіть сайти ательє і швейних підприємств вашого міста. У своєму повідомленні запропонуйте їм співпрацю на взаємовигідних умовах.
5
Психологія інтернет-продажів має свою специфіку. Досвідчені бізнесмени з обережністю ставляться до подібних пропозицій. Адже вони не бачили товар, а шикарні на фото тканини можуть в реальності опинитися непоказними і бляклими. Тому проведіть ознайомчу презентацію продукції, запросивши на неї тих, кого зацікавила ваша електронна реклама. Там дозвольте потенційним покупцям ознайомитися з усіма зразками тканин.
6
Проведіть тест, який підтверджує, що тканини натуральні. Роздайте гостям буклети із зразками вашої продукції, щоб навіть після презентації вони мали можливість знову подивитися, потримати в руках ваші тканини , порівняти їх з матеріалами інших фірм.
7
Після того як у вас зробить покупку відомий дизайнер хоча б регіонального масштабу, зробіть новий рекламний хід. Попросіть його зробити пару фотографій для вашого сайту і залишити відгук про продукцію. Натомість запропонуйте значну знижку або бонус при наступній покупці. Подібним чином постійно поповнюйте список «зоряних» клієнтів, створивши на своєму сайті спеціальний розділ з їх відгуками.