Як дізнатися тип процесора.

Для успішного підвищення продуктивність стаціонарного комп'ютера рекомендують заміняти встановлений процесор на більш потужний аналог. Щоб успішно здійснити дану операцію, необхідно дотримуватись певних правил.
Вам знадобиться
  • - Speccy;
  • - хрестова викрутка;
  • - термопаста.
Інструкція
1
Для початку підберіть новий процесор. Справа в тому, що всі ці пристрої відрізняються масою параметрів, в тому числі і сокетами (слотами), в які вони можуть бути встановлені. Встановіть програму Speccy, щоб дізнатися тип сокета, який має ваша материнська плата.
2
Запустіть програму і відкрийте меню «Центральний процесор». Зверніть увагу на наступний рядок: Конструктив - Socket S1 (638). Це означає, що в даному випадку на материнській платі присутній сокет S1. Найімовірніше, у вас буде конфігурувати інша напис. В цьому ж меню ви можете вивчити додаткову інформацію про встановлений процесор.
3
Тепер вивчіть інструкцію до материнської плати. Бажано знайти більш повну версію, ніж паперова копія. Зробити це можна на сайті виробника цієї моделі материнської плати. З'ясуйте максимально допустимі характеристики підтримуваного процесора.
4
Придбайте відповідний для вашого комп'ютера процесор. Вимкніть ПК. За допомогою хрестової викрутки зніміть кришку з системного блоку. Зніміть вентилятор і решітку радіатора, встановлені над процесором.
5
Відкріпити засувку, притискуючу процесор до материнської плати. Вийміть старий процесор. Тепер акуратно, не торкаючись жилок, розташованих по краях процесора і на його нижній стінці, встановіть пристрій в гніздо. При цьому доможіться збіги рисок на процесорі і на материнській платі.
6
Нанесіть невелику кількість спеціальної пасти на верхню стінку процесора. Встановіть і закріпіть радіатор і вентилятор. Не вмикайте деякий час комп'ютер. Це необхідно для рівномірного розподілу і підсушування термопасти.
7
Увімкніть комп'ютер. Встановіть драйвери і програмне забезпечення для нового процесора. Перезавантажте комп'ютер для застосування нової конфігурації обладнання.