Як закінчити реферат.

Якщо реферат вдається закінчити, і написання ув'язнення представляє велику складність, ніж створення основного тексту, скористайтеся простими порадами, які допоможуть поставити остаточну крапку у створенні хорошої роботи.
Інструкція
1
У разі якщо реферат присвячений аналізу літературного твору, в останній частині роботи можна коротко викласти висновки, які були зроблені в процесі написання. Коротко повторіть, чому ви прийшли до такого висновку. Крім того, дайте оцінку самого твору в цілому, вчинкам героїв. Висловіть свою точку зору, прийнятні чи вчинки дійових осіб в наш час, якою була б реакція оточуючих. Процитуйте рядки, які справили на вас найбільше враження, і поясніть, чому саме ці слова вас так вразили.
2
Хорошим закінченням реферат а, присвяченого дослідженню якої-небудь проблеми в прикладній науці, наприклад, в економіці, буде обґрунтування, чому виконана робота актуальна, а отримані висновки корисні. Також перерахуйте, в яких областях можуть бути використані ці висновки. Якщо реферат носить суто теоретичний характер, опишіть в ув'язненні, де на практиці застосовуються ці знання.
3
Якщо реферат присвячений життєпису якого-небудь відомої людини, напишіть у фінальній частині роботи, як його життя, творчість або наукова діяльність вплинули на розвиток країни, світу, культуру або навіть все людство в цілому . Процитуйте слова цієї особистості, які, як вам здається, характеризують її найбільшою мірою. Або розкажіть про вчинок, який був здійснений, і який, на ваш погляд, найбільш повно відображає особливості характеру героя, його самовідданість, силу волі, любов до Вітчизни.
4
Якщо реферат присвячений статичним наукам, наприклад, юриспруденції, то в якості висновку найкраще використовувати класичні прийоми, такі як коротке перерахування висновків, вказівка на актуальність роботи у світлі мінливих умов роботи судів, практичну цінність наведених матеріалів. Напишіть, чому висновки нові, і чим ваш реферат відрізняється від подібних.