Як оформити візу в Казахстан.

Іноді виникають ситуації, що з тієї чи іншої причини необхідно людині потрапити на територію Республіки Казахстан . Це можуть бути абсолютно будь-які приводи - службове відрядження, відпочинок, відвідини родичів і т.д. Перш ніж відправитися в таку поїздку необхідно мати візу для в'їзду на територію зазначеної республіки.
Інструкція
1
Відразу нужнозаметіть, що відкриття візи для в'їзду в Казахстан потрібен не всім. Так, у безвізовому списку знаходяться громадяни країн СНД, Монголії та Туреччини. Всім іншим громадянам, тобто громадянам іноземних держав, доведеться отримувати візу .На сьогоднішній день законодавство Республіки Казахстан передбачає кілька категорій віз, а саме 13 (інвесторська, дипломатична, транзитна, службова , ділова, приватна, туристична і т.д.).
2
Напишіть лист звернення в загранучреждение Республіки Казахстан , приклавши необхідні документи (чинний паспорт, візову анкету, одну фотографію на паспорт, офіційне запрошення або лист від роботодавця, яке свідчить про службове відрядження і яке гарантуватиме фінансову підтримку ).
3
Напишіть такий же лист звернення до Департаменту консульської служби МЗС Республіки Казахстан і міграційну службу МВС Республіки Казахстан , приклавши всі потрібні документи (чинний паспорт, візову анкету, одну фотографію на паспорт, офіційне запрошення або лист від роботодавця, яке свідчить про службове відрядження і яке гарантуватиме фінансову підтримку).
4
Вкажіть при заповненні візової анкети наступні дані: ПІБ, стать, дату народження та місце народження, реєстраційні номер паспорта, коли і ким виданий документ і термін його дії, національність, громадянство, адреса прописки і постійного місця проживання, місце роботи і посада, період, який ви плануєте перебувати в Казахстан е, адреса місця перебування, мета в'їзду, маршрут і спосіб пересування. Така анкета заповнюється за певним, встановленим законодавством зразком, на бланку, який можна отримати в місцях звернення.
5
Оформляючи візу для виїзду в Казахстан , зверніть увагу на термін дії паспорта. Він повинен бути дійсним, як мінімум ще 3 місяці після вашого запланованого повернення, зазначеного в документах при подачі на видачу візи.