Як вищипнути брови і додати красиву форму.

Модні тенденції постійно змінюються. Зараз ми не можемо утриматися від посмішки, дивлячись на фотографії мами з бровами, вищипаними у формі ниточки. Нині популярні густі неширокі брови правильної форми. Щоб добитися потрібного ефекту, доведеться докласти зусиль і потерпіти біль, що виникає при висмикуванні волосків.
Інструкція
1
Не використовуйте бритву для додання бровам необхідної форми. Звичайно, це набагато швидше, ніж використання пінцета. Але незабаром ви зіткнетеся з проблемою надмірного розростання волосків. Вдобавок ви зіпсуєте ту форму брови , яка у вас є сьогодні. До того ж, після використання бритви волосся стає набагато грубіше.
2
Не захоплюйтеся штучними формами. Якщо від природи у вас густі брови , значить, вони найкраще підходять до вашої особи. Вам потрібна невелика корекція, а не повна зміна. Слідкуйте за тим, щоб брови не відрізнялися за формою один від одного.
3
Через зовнішній куточок ока проведіть уявну лінію до кінчика носа. Місце, в якому лінія перетинається з бровою, буде закінченням брови . Все, що росте за межами лінії - видаляйте. Занадто довга брову виглядає неакуратно.
4
Не починайте процедуру з вищипування волосків з верхнього краю. Цим ви можете непоправно зіпсувати брову, опустивши її занадто низько.
5
Намагайтеся захоплювати волосок щипчиками приблизно посередині довжини. Чи не торкаючись шкіри, але максимально близько до її поверхні. Таким чином ви знизите больовий ефект, і процедура пройде набагато легше.
6
Висмикуйте волоски у напрямку росту, а не проти нього. Інакше ви можете спровокувати вростання волосків шкіру і зробите процедуру додання бровам потрібної форми набагато важче.
7
Намагайтеся, надаючи форму брів, розташовувати зовнішній і внутрішній край зростання волосків на одній горизонтальній лінії. Таке розташування брови вважається еталоном.
8
вищипані брови необхідно відретушувати, для того щоб підкреслити їх форму. Ви можете відвідати косметичний салон і зробити професійне фарбування. Але врахуйте, що при цьому неможливо уникнути попадання фарби на шкіру. Тому протягом деякого часу вам доведеться ходити з бровами не надто приємного вигляду. Краще робіть підфарбовування самостійно, використовуючи спеціальний олівець.