Як нарізати плінтус. стельові плінтуса в трьох площинах.

Для додання завершеності образу кімнати часто використовується стельовий плінтус (багет). Його монтаж - справа нехитра, але проблеми починаються з першого ж кута, а точніше, з спроб правильно відрізати плінтус для стикування.
Вам знадобиться
  • - плінтус,
  • - канцелярський ніж,
  • - стусло.
Інструкція
1
Відразу слід зауважити, що для монтажу вироби можна купити готові куточки, які можуть продаватися в комплекті з плінтус ом. Але що робити, якщо потрібних куточків не виявилося в наявності? У такій ситуації допоможе спеціальне пристосування - стусло. Це зручний шаблон для контролю лінії відрізу на кінцях плінтус а. Стислі має кілька пазів, кожен з яких відповідає певному куті. Планується прикладається до інструменту, після чого обрізається під потрібний кут. Для різання використовуйте канцелярський або будівельний ніж, при цьому його лезо повинно залишатися досить гострим. В іншому випадку на краях плінтус а з'являться щербини.
2
Слід зауважити, що використання стусла не завжди представляється можливим - воно розраховане на стандартні кути, а в більшості будинках кути можуть відрізнятися від показника в 90 градусів. До того ж, у багатьох новобудовах приміщення мають більше чотирьох стін. Тут підійде тільки ручна різка.
3
стикуючи плінтус в кутку кімнати, необхідно кінці обох смуг скосити так, щоб у результаті отримати розворот ~ 90 градусів. Складність обрізки і стикування полягає в тому, що орієнтуватися доводиться в трьох площинах: двох перпендикулярних стін і стелі. Щоб оформити, наприклад, внутрішній кут, вам знадобляться два багета, олівець і лінійка.
4
Прикладіть перший багет впритул до кута так, щоб він упирався в перпендикулярну стіну. Другий багет упріть в перший з іншого боку кута.
5
На верхньому краї першого багета зробіть зарубки в тому місці, куди впирається другий багет. Різниця з зовнішнім кутом в тому, що зарубку необхідно робити на нижньому краю.
6
Відніміть від стіни мічений плінтус . На його зворотному боці за допомогою олівця і лінійки з'єднайте місце зарубки і нижній кут. В результаті повинен вийти своєрідний трикутник, який ви зрізуєте. Ту ж саму процедуру необхідно виконати з другим багетом.
7
Зрізавши краю, знову примірявся багети один до одного у кутку. Якщо видно зазор, край плінтус а додатково подрезается. Іноді буває необхідно зрізати 0,5 мм шару для ідеальної стикування.