Як завести wmz.

Електронні гаманці з кожним днем стають все звичніше. А одна з найпопулярніших електронних платіжних систем в Росії - це WebМoney. Її користувач після нескладної процедури реєстрації може завести собі скільки завгодно електронних гаманців для проведення розрахунків в різних валютах. У тому числі - і в доларах США (WMZ).
Вам знадобиться
  • • комп'ютер або комунікатор;
  • • інтернет-підключення.
Інструкція
1
Зайдіть на інтернет-сторінку WebМoney. Натисніть на кнопку «Реєстрація», якщо ви ще не є користувачем цієї платіжної системи.
2
Введіть у поле чинний номер свого мобільного телефону. Якщо ви зареєструєтесь, чи не вказуючи телефон, надалі ви не зможете використати свій гаманець в повному обсязі.
3
Заповніть дані в полях реєстраційної форми. Або авторизуйтесь, використовуючи наявний у вас профіль будь з соцмереж, представлених у списку. Обов'язково вкажіть свій діючий e-mail! На нього надалі прийде лист з кодом реєстрації, без якого ви не зможете завести гаманець. Всі поля форми обов'язкові для заповнення (крім адреси власної веб-сторінки) Обов'язково перевірте правильність введених вами даних, так як надалі виправити деякі з них буде неможливо.
4
Введіть у поле на наступній сторінці реєстраційний код, який прийшов вам на електронну пошту. Або просто натисніть на посилання в листі з реєстраційним кодом прямо в своїй поштовій скриньці. Зверніть увагу, що підтвердити свою реєстрацію за допомогою отриманого коду ви повинні протягом 10 діб. Якщо ви не змогли це зробити у встановлений термін, код перестає діяти.
5
Введіть код, отриманий у вигляді SMS в призначене для цього поле.
6
Завершіть процес реєстрації. Для цього введіть в поля форми пароль (будь-який, який ви придумаєте) і цифри, вказані на картинці з перевірочним кодом.
7
Створіть гаманець, натиснувши на напис «можна створити» у відповідному пункті меню всередині вашого аккаунта WebMoney.
8
Виберіть у спадному списку запропонованих валют пункт «WMZ - еквівалент USD». Прочитайте умови користувальницької угоди. Помітьте галочкою свою згоду з ним. Натисніть на кнопку «Створити».
9
Клацніть мишкою по створеному гаманцю, щоб дізнатися його номер. Послідовність цифр з буквою Z на початку - і є платіжний реквізит вашого WMZ гаманця, необхідний для поповнення рахунку. Запам'ятайте його і повідомте всім своїм контрагентам (особам, від яких ви плануєте надалі отримувати грошові платежі).
Зверніть увагу
Створені гаманці в системі WebMoney видалити не можна.
Корисна порада
Свій WMID (індивідуальний номер аккаунта), OpenID, інформацію з налагодження та ін. Ви можете переглянути і відредагувати в пункті «Меню» всередині вашого акаунта. Вся необхідна найдокладніша інформація, в тому числі і відеоінструкції з налагодження і використанню функціоналу гаманця, знаходиться в довідковій системі WebMoney.