Як намалювати П'ятачка.

Один з кращих радянських мультфільмів - Вінні Пух, персонажі цього мультфільму улюблені нами з дитинства. Існує безліч розмальовок з героями цього мультфільму. Але до чого вони, пора самостійно намалювати улюбленого героя - П'ятачка .
Вам знадобиться
  • -Набір олівців,
  • -гуашь,
  • -акварель,
  • -ластік,
  • -маркери
  • -кружка або стакан,
  • -фломастери,
  • -кість для малювання
Інструкція
1
Малюнок - це певний ритуал, за допомогою якого можна не тільки розвинути певні вміння та якості, такі як посидючість і старанність, можна розвинути моторику рук і творчий погляд на вещі.Перед тим як приступити до роботи, підготуйте необхідні інструменти, також вам потрібно вибрати місце, де вам буде зручно малювати. Виберіть плоску поверхню, щоб малюнок вийшов рівним. Ідеально підійде для цього письмовий стіл. Приберіть все зайве зі столу, щоб вашій роботі нічого не завадило.
2
Після цього візьміть аркуш паперу потрібного формату і розташуйте його на столі вертикально або горизонтально, як вам подобається. Потім візьміть олівець середньої м'якості і намалюйте коло на папері, а точніше - голову П'ятачка . Також ви можете взяти кружку або стакан невеликого розміру і використовувати як трафарет. Акуратно обведіть дно, у вас вийде рівний малюнок.
3
Далі вертикально намалюйте овал середнього розміру нижче намальованого кола, так щоб вони стикалися. Після цього зобразите довгасті трикутники на голові - вуха П'ятачка . Потім знизу овалу вертикально намалюйте два прямокутника на невеликій відстані і прірісуйте копитця, намалювавши перевернуту букву М. Таким чином у вас вийдуть ніжки П'ятачка .
4
Далі намалюйте в середині кола п'ятак (п'ятачок), накресліть невеликого розміру кружечок і дві дірочки, прірісуйте очки і рот. На завершальному етапі намалюйте штанці і хвіст спіралькой.Затем візьміть кисть, приготуйте палітру, щоб заважати фарби, візьміть гуаш або акварель і розфарбуйте П'ятачка . Штанці зробіть синім кольором в чорну клітку, а його самого зафарбуйте ніжно-рожевим відтінком. Оченята зробіть чорним кольором. Коли малюнок висохне, маркером обведіть вийшов малюнок тоненькою чорною лінією. Тепер ви можете милуватися получившимся творінням!
Зверніть увагу
Перед тим як приступити до роботи, переглянете мультфільм «Вінні Пух і всі-всі-всі». Ви можете подарувати ваш малюнок своїм друзям.
Корисна порада
Купіть набір олівців, в якому будуть олівці різної м'якості і твердості.Ви можете розфарбувати П'ятачка кольоровими фломастерамі.Также ви можете домалювати кепочку або парасольку, але ваш малюнок буде більш правдоподібним, якщо ви намалюєте повітряну кульку.