Як скинути фото з комп'ютера на диск. Як скидати фото на диск через програму.

Не всі добре розбираються в комп'ютерах , як хотілося б, але цьому можна легко навчитися, а вже тим більше таким азам, як копіювання, створення різних папок, а також скидання файлів з комп'ютера на диск.
Інструкція
1
Почати треба з того, що необхідно включити комп'ютер. Після того, як комп'ютер завантажився, ви можете приступити до роботи з ним. Відкрийте диск ґедзь, натиснувши на кнопку на вашому процесорі. Вставте в нього диск. Натисніть на кнопку, щоб диск ґедзь закрився і комп'ютер міг приступити до роботи.
2
Зазвичай комп'ютер автоматично відкриває вікно, де вам пропонується вибрати метод роботи з диск ом. Але якщо сталася якась помилка, то можна це зробити вручну. Вам необхідно буде зайти в меню панелі пуск, знайти там «Мій комп'ютер». Після того, як ви знайшли папку з назвою «Мій комп'ютер», клікніть мишкою по цій папці, і перед вами відкриється нове вікно, де буде представлений список диск ов, але вам потрібен диск Е. Клацніть мишкою по цьому диск у, і у вас відкриється нове вікно, куди потім ви будете перетягувати свої фотографії . Для того, щоб вікно вам не заважало при подальшій роботі, його можна просто згорнути.
3
Потім вам треба буде відкрити папку з фотографіями, які ви будете скидати на диск, і знайти в цій папці ті знімки, що ви хочете скопіювати. Скопіюйте необхідні зображення. Робиться це в такий спосіб. Правою кнопкою миші клікніть по потрібної вам фотографії , виберіть «Копіювати», потім відкрийте віконце диск а Е і, натиснувши праву кнопку миші, виберіть «Вставити». Знімок виявиться на диск е. Якщо ж ви хочете скопіювати всю папку з фотографіями цілком, то копіювати треба не окремі зображення, а папку разом.
4
Після того, як необхідні вам знімки будуть скопійовані на диск, в вікні зліва ви побачите «Записати на диск». Натисніть на цей напис, і фотографії запишуться на диск.