Як налаштувати мережу Wi-Fi в телефоні. Як налаштувати інтернет на телефоні від вай фай відео.

Для успішного повноцінного використання декількох ноутбуків і мобільних телефонів в домашніх умовах рекомендують створювати власну точку доступу. Використовуйте Wi-Fi маршрутизатор, щоб швидко налаштувати робочу мережа .
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Перед покупкою Wi-Fi маршрутизатора визначте характеристики цього пристрою, найбільш підходящі для підключається до нього обладнання. Уважно вивчіть інструкції до ноутбуків і мобільних телефонів, який ви плануєте підключити до бездротової точки доступу.
2
З'ясуйте типи безпеки і радіосигналу, з якими можуть працювати телефони і ноутбуки. Знайдіть співпадаючі варіанти. Наприклад, може трапитися так, що всі бездротові пристрої можуть приймати сигнал тільки від мережі 802.11g з типом безпеки WEP. Придбайте Wi-Fi маршрутизатор, здатний створювати точку доступу з потрібними характеристиками.
3
Підключіть придбане обладнання до мережі змінного струму. Знайдіть на корпусі пристрою роз'єм WAN (Internet, DSL). Підключіть до нього кабель провайдера.
4
До роз'єму Ethernet або LAN підключіть мережний кабель, другий кінець якого з'єднайте з мережним адаптером ноутбука. Включіть обидва пристрої та запустіть на ноутбуці браузер. Введіть IP-адресу маршрутизатора, який можна знайти в керівництві користувача Цей пристрій, в адресний рядок браузера.
5
Перед вами відкриється web-інтерфейс налаштувань Wi-Fi маршрутизатора. Виберіть меню WAN (Internet Connection Setup) для настройки з'єднання з інтернетом. Встановіть параметри потрібних пунктів даного меню, ґрунтуючись на рекомендації та вимоги фахівців вашого провайдера. Збережіть налаштування.
6
Перейдіть в меню Wireless Connection Setup (Налаштування Wi-Fi). Встановіть параметри точки доступу, з якими працюватимуть адаптери бездротового зв'язку мобільних телефонів і ноутбуків. Збережіть настройки мережі і перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор.
7
Відкрийте настройки мережі Wi-Fi в мобільному телефоні. Додайте нову бездротову мережа . Вкажіть її ім'я, виберіть протокол перевірки автентичності та введіть пароль.