Як намалювати мультяшних собаку.

Як зобразити мультяшну собаку , якщо вам потрібно навчити цьому дитину або допомогти йому зі шкільним завданням з малювання? Мультиплікаційні собаки дуже прості в зображенні, їх малювання не складе для вас складності. За допомогою простого олівця можна створити приголомшливий з художньої цінності малюнок мультяшного цуценя.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - простий олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу, зорово намітьте основні пропорції собаки, у мультяшної вони виглядають більш яскравими. У кожної породи, навіть мультяшної свої особливості, які необхідно обов'язково врахувати, щоб була схожість з персонажем.
2
Після того, як визначитеся з пропорціями собаки, намалюйте велике коло або овал для голови. Намітьте риси майбутньої мордочки цуценя. Намалюйте каркас майбутнього тіла у формі овалу, приєднуючи його до овалу або кола голови.
3
Додайте вуха у верхній частині голови з двох сторін і намалюйте чубок на його милою голівці. Прорисуйте морду цуценя, виступаючий ніс і підборіддя. Форму носа використовуйте будь-яку. Це може бути ромб або треугольнік.Нарісуйте два великих кола для очей, а в них ще по три невеликих кружечка, які залиште білими, а простір навколо них зафарбуйте за допомогою олівця. Це зробить цуценя дуже милим і привабливим.
4
Додайте йому брови і рот. За допомогою них можете створити різні емоції цуценя. Залежно від того, нависають брови над очима, або піднімаються вгору, змінюється сама форма очей. Замикайте верхню губу, коли щеня перебуває в кращому настрої, і розтягуйте, коли він сумує. Рот може бути трохи зсунутий у бік для створення додаткового ефекту. Зуби додайте на свій розсуд, залежно від відображуваних емоцій.
5
Намалюйте передні і задні лапи, причому задні малюйте у вигляді арки, тому що цуценя знаходиться в сидячому положенні. Домалюйте подушечки на задні лапи. А завершальним штрихом буде його мило згорнувся пухнастий хвостик.
6
Акуратно зітріть напрямні лінії, які намалювали на самому початку, штрихуванням покажіть фактуру шерсті на тулубі, голові, хвості і лапах.
Корисна порада
Чи не виконуйте малюнок цуценя цілком, зробіть це поетапно, щоб можна було виправити всі недоліки за допомогою гумки.