Як зберігати розрізану гарбуз. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Гарбуз не даремно називають «королевою городу». Цей красивий овоч містить величезну кількість корисних речовин, з нього можна готувати без перебільшення все, що завгодно - самостійні страви, гарніри, десерти, застосовувати гарбуз як начинку для пирогів, робити з неї сік і навіть використовувати її як посуд, наприклад, для засолювання огірків. Але для того, щоб повною мірою насолодитися гарбузом, треба вміти її правильно вибрати і зберегти.
Інструкція
1
Виберіть гарбуз. У нас популярні три види: великоплідна, мускатна і твердокорая. Твердокорая - це невеликі плоди різних кольорів, від оранжевого до жовтого в зелену смужку, у них несолодка м'якоть, майже позбавлена крохмалю, і смачне насіння. Крупноплодная гарбуз - пухка, солодка, з великою кількістю волокон, може подовгу зберігатися. Найсолодші гарбуза - мускатні, їх можна їсти сирими, а також готувати з них десерти.
2
Зберігайте гарбуз в будь-якому прохолодному місці. Найкращий варіант - це, звичайно, льох. Але в умовах квартири це може бути і засклена лоджія. Найголовніше, що потрібно пам'ятати - зимові сорти гарбуза не люблять прямого сонячного світла. Плоди розташуйте так, щоб вони не стикалися боками, і укрийте тканиною. Якщо на лоджії стає занадто холодно (нижче 0-2? С), укутайте їх в тепле покривало або ковдру. Також гарбуз можна зберігати при кімнатній температурі в сухому приміщенні (на кухні), але краще не більше 1 місяця. В холодильнику Неразрезанную гарбуз можна зберігати до 3 місяців.
3
Розрізану гарбуз закрийте на зрізі плівкою і зберігайте в холодильнику не більше 3-4 днів. Для того щоб обробити її, для початку відрубайте міцним ножем плодоніжку. Потім розріжте гарбуз - ніж повинен бути дуже гострим, і тут доведеться застосувати силу. Може бути, вам знадобиться ніж для рубки м'яса.
4
Також розрізану і очищену від шкірки гарбуз можна заморозити і зберігати скільки завгодно. Щоб очистити овоч, проткніть його вилкою в декількох місцях, потім прогрійте в мікрохвильовій печі на максимумі близько 2 хвилин - це пом'якшить шкірку. Ображати обидві верхівки гарбуза і розріжте її на дві половинки. Покладіть кожен шматок зрізом вниз на обробну дошку і тонким ножем або овощечисткой знімайте шкірку - вона повинна зрізатися смужками зверху до низу. Потім поріжте гарбуз на шматки, загорніть її щільно в поліетилен і приберіть в морозильну камеру. За необхідності заготовлену таким чином гарбуз розморожують і готують за рецептом, як і свіжу.