Як змінити настройки браузера. Як змінити браузер в.

Браузер - це спеціальна програма, яка призначена для завантаження і відображення веб-сторінки на екрані. Раніше браузери виконували тільки цю функцію. Зараз версії браузерів постійно оновлюються, і вони мають значно більше можливостей.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет
  • - браузер
Інструкція
1
Запустіть браузер Internet Explorer. Зайдіть в пункт меню «Сервис», виберіть пункт «Властивості оглядача». Також цей пункт можна відкрити, не заходячи в браузер. Відкрийте меню пуск, і виберіть команду «Властивості оглядача». Дане вікно має декілька вкладок. Щоб поміняти настройки Internet Explorer, виберіть потрібну вкладку. У вкладці «загальні» встановіть домашню сторінку. Це сторінка, яка буде автоматично відкриватися при відкритті браузера. Видаліть тимчасові файли, натиснувши відповідну кнопку. Це робиться для очищення місця на диску. Далі змініть настройки Журналу. Журнал зберігає посилання на сайти, які були відвідані користувачем. Встановіть кількість днів, що браузер буде зберігати ці посилання. За умовчанням це значення становить 20 днів.
2
Змініть візуальне оформлення відображуваних сторінок в Internet Explorer за допомогою кнопок «Кольори», «Шрифти», «Оформлення». Застосуйте стиль оформлення користувача, для цього натисніть кнопку «Оформлення», встановіть галочку в полі «Оформляти, використовуючи стиль користувача», далі натисніть кнопку «Огляд» і виберіть зі свого комп'ютера файл стилю. Перезапустіть браузер, щоб змінити настройки Internet Explorer.
3
Зайдіть у вкладку «Безпека» і виберіть рівень безпеки для різних зон інтернету. Змініть настройки відображення мультимедіа у вкладці «Додатково». Зніміть або встановіть галочки, щоб відображати відео, анімацію, картинки на веб-сторінках. Відкрийте вкладку «Підключення», щоб встановити настройки підключення до інтернету. Зайдіть у вкладку «Програми» і встановіть, які програми браузер буде запускати за замовчуванням для посилань електронної пошти, груп новин, редактора HTML. Щоб нові настройки вступили в силу, перезавантажте браузер.
4
Запустіть програму Mozilla Firefox, якщо вона у вас встановлена. Щоб змінити настройки Mozilla Firefox, виберіть меню «Інструменти», там клацніте по пункту «Налаштування» та виберіть потрібну вкладку (мережа, додатково, вкладки, загальні). Приміром, щоб налаштувати підключення програми до інтернету, зайдіть у вкладку мережу і натисніть кнопку «Змінити настройки локальної мережі».
5
Відкрийте програму Опера, щоб змінити настройки Опери, зайдіть в меню «Налаштування», виберіть пункт «Інструменти» або натисніть комбінацію клавіш Ctrl + F12. Зайдіть в пункт меню «Додатково», щоб налаштувати параметри навігації браузера в інтернеті, налаштувати мережу, шрифти і cookies.