Як змінити фон вконтакте. Як додати фото до себе на стіну.

Зовнішній вигляд сторінки в контакті зараз змінити нескладно. Спеціально для цього створюються теми, які є таблицями стилів CSS, тобто особливим програмним кодом, який є частиною веб-програмування і дозволяє змінити зовнішній вигляд будь-якої сторінки, в тому числі, ВКонтакте.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті тему, щоб змінити оформлення ВКонтакте. Для цього зайдіть на сайт http://vktema.net/і виберіть вподобану тему. Текст таблиці з даної теми (він буде представлений або в окремому вікні, або в коментарі до даної теми) скопіюйте в буфер обміну. Відкрийте програму Блокнот, вставте скопійований текст. Далі натисніть меню «Файл», виберіть пункт "Зберегти як». Введіть будь-яке ім'я файлу з розширенням .css. Виберіть місце збереження та натисніть «Зберегти».
2
Відкрийте програму Internet Explorer, щоб поставити тему ВКонтакте в даному браузері. Відкрийте меню «Сервис», далі виберіть пункт «Властивості оглядача», там вкладка «Загальні» і розділ «Оформлення». Поставте галочку в пункті «Оформляти, використовуючи власний стиль. Натисніть кнопку огляд і відкрийте файл, збережений раніше. Натисніть кнопку "OK". Перезапустіть браузер і зайдіть на сайт ВКонтакте.
3
Встановіть програму Stylish, якщо вам потрібно змінити оформлення ВКонтакте за допомогою браузера Mozilla Firefox. Перезапустіть браузер. Скопіюйте текст з збереженого файлу для обраної теми. Зайдіть в меню Stylish на панелі інструментів браузера, натисніть кнопку створити стиль для ВКонтакте. Заповніть поле «Опис» (будь-який текст), в нижнє поле вставте текст з файлу, що містить каскадну таблицю, між дужками. Далі натисніть «Зберегти» і перезапустіть браузер. Зайдіть на сайт ВКонтакте.
4
Запустіть програму Опера, якщо потрібно поставити інший фон ВКонтакте з її допомогою. Зайдіть в настройки браузера, виберіть пункт «Додатково», далі «Вміст» - «Параметри стилю», «Режими подання». Поставте галочку в полі «Моя таблиця стилів». Скопіюйте текст каскадної таблиці з обраної теми, відкрийте блокнот, вставте туди скопійований текст. Збережіть файл на комп'ютер під ім'ям з розширенням css. Зайдіть на сайт ВКонтакте, правою кнопкою миші по фону сайту і виберіть пункт «Змінити налаштування вузла». Перейдіть у вкладку «Вид» і натисніть огляд, виберіть файл з комп'ютера, в якому ви зберігали таблицю, і натисніть "Оk". Обновіть сторінку ВКонтакте.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5F37sNKX1Cw
Зверніть увагу
Сьогодні поговоримо як змінити тему в контакті і де взяти і завантажити безкоштовно теми для вконтакте. Отже, багато хто проводить у своєму акаунті досить довгий час, і звичайно ж їм напевно приходила на розум думка змінити стандартну тему (оформлення сайту). Можна скористатися однією можливістю, яка дозволяє в браузері встановити індивідуальне оформлення для будь-якої сторінки, в тому числі і для вашої, а так само прибрати рекламу.
Корисна порада
Гуляючи по просторах мережі інтернет, люди знаходять багато сайтів, що пропонують установку нового оформлення Вконтакте. Однак більша частина цих сайтів містить вірусний контент. Для того, щоб Ви не попадалися на виверти шахраїв або хакерів, нижче будуть представлені реально діючі методи зміни теми на вашій сторінці. Як змінити оформлення Вконтакте. Отже, з реально дієвих можна виділити три способи зміни оформлення Вконтакте.
Поставить фоновий малюнок на сайт - п'ятихвилинне справу. Куди більше часу йде на підготовку зображення - добірку, коригування, додавання ефектів, компоновку декількох ілюстрацій в один графічний файл.
Інструкція
1
За керування фоном відповідає атрибут background. Щоб рівномірно залити сторінку одним кольором, використовуйте тег стилю в body: . Вийде чорний фон. Якщо застосовуєте CSS, в head поставте:
2
З допомогою зв'язки задається повторюване зображення. Адреса вказується у вигляді зовнішньої або внутрішньої посилання. При використанні такого методу важливо, щоб стики між картинками залишалися непомітними, інакше сторінка буде виглядати неохайно. У CSS використовуйте: .
3
Повторенням малюнка можна управляти. За цю функцію відповідає background-repeat разом з такими елементами: - repeat-x - повторення по горизонталі; - repeat-y - повторення по вертикалі: - repeat - повторення в обох напрямках; - no-repeat - без повторенія.Задается так:
4
Розташувати зображення в потрібній частині web-сторінки допомагає background-position. Координати можна задати за допомогою процентного співвідношення (50% 75%), сантиметрів (5cm 5cm), піксельної пропорції (200px 400px), словесної форми (left, right, top, center, bottom). Наприклад: Значення 0% 0% одно top left.
5
Властивість background-attachment вказує на спосіб прокрутки зображень: разом зі сторінки (background-attachment: scroll) чи ні (background-attachment: fixed).