Як підтримувати чистоту будинку.

Кожній людині хочеться жити в красивому, затишному і найголовніше - чистому будинку. Порядок в квартирі залежить не тільки від вашого ставлення до чистоти, але і ставлення до неї всіх членів сім'ї. Якщо постійно підтримувати порядок в домі, у вас не виникне жодних труднощів з прибиранням. Можливо, варто закріпити за кожним членом сім'ї певні обов'язки або ділянка для прибирання та підтримання чистоти.
Інструкція
1
Кожна річ, навіть найменша, повинна мати своє місце. При покупці нової речі визначте їй своє місце і доповісте всім домочадцям про місце її знаходження. Постарайтеся привчити всіх членів родини до того, щоб вони клали все речі відразу на своє місце після їх застосування. Щодня здійснюйте швидку прибирання - розкладіть всі речі по своїх місцях. Вставши з ліжка - одразу ж її застелите покривалом.
2
Витирайте пил в кімнатах через день, а туалету та ванної достатньо двох разів на тиждень для чищення. Мийте підлогу в кухні через день, так як це найбільш відвідуване місце. В коридорі бажано протирати підлоги щодня, саме звідси розноситься все сміття і бруд по квартирі. Плиту протирайте після кожного приготування їжі, якщо на ній є сліди пригорілої їжі. Таким чином, вам не доведеться відтирати газову плиту тривалий час, щоб зчистити нагар.
3
Розподіліть безпосередні обов'язки по днях тижня. Наприклад, в понеділок ви протираєте пил і пилососите, у вівторок - чистите раковини, ванну і унітаз. Середа - миття вікон і підлоги і т. Д. Таким чином, у вас буде постійно підтримуватися чистота і порядок в будинку, не забудьте кожен день виносити сміття по шляху в школу або на роботу.
4
Не забувайте про деякі елементи генерального прибирання, яку рекомендовано робити один раз на місяць: чистка меблів, килимів і прання штор. Ці предмети домашнього ужитку найбільше збирають пил. Один раз на півроку віддавайте килими в хімчистку, штори можна випрати в машині-автомат.
5
Привчіть дітей збирати за собою іграшки, а ще краще - прибирати дитячу кімнату самостійно. За цей пообіцяйте який-небудь презент, наприклад, спечіть його улюблений торт. Чи не захаращувати квартиру непотрібними, марними і старими предметами, позбудьтеся їх негайно. Ваш будинок очиститься від негативної енергетики і стане набагато чистіше і світліше, а настрій завжди буде на висоті.
6
Не залишайте брудний посуд в раковині, інакше можуть завестися таргани, від яких позбутися не так вже й просто, як може здатися на перший погляд. З вечора приготуйте одяг, яку одягнете вранці, тоді не доведеться поспішати і розкидати речі в пошуках потрібного костюма або плаття.