Як відправити гроші з України до Росії. Як передати гроші через телефон з України в росію.

Є безліч способів проявити свою участь до долі іншої людини. Надати фінансову підтримку близькій людині - відмінна можливість проявити турботу. Але як бути, якщо він знаходиться в іншій країні, як відправити гроші в іншу країну, з цією проблемою стикаються багато.
Вам знадобиться
  • -Паспорт,
  • -гроші,
  • -Номер банківської карти,
  • -Номер особового рахунку
Інструкція
1
Відправити гроші з однієї країни не так-то просто. Банки в двох різних країнах, як правило, різні, але бувають винятки. Знайдіть в інтернеті інформацію про банки Росії і України, подивіться, чи є збіги. Якщо ви знайшли банк, який є на Україні і в Росії, сміливо прямуйте до відділення банку, але перш візьміть паспорт, він знадобиться вам при здійсненні операції переказу.
2
Потім, коли ви прийдете в банк, зверніться до операціоністу банку, на всякий випадок дізнайтеся, чи комісія при перекладі грошей, в будь-якому випадку, вона повинна бути мінімальною. Поцікавтеся, як швидко гроші прийдуть в Росію . Оформляйте переклад. Для цього попередньо дізнайтеся номер особового рахунку людини чи організації, куди потрібно відправити гроші . Також дізнайтеся реквізити банку, вони напевно знадобляться при перекладі.
3
Щоб відправити гроші з України в Росію скористайтеся послугами компанії, яка надає грошові перекази за кордон. Таких компаній величезна безліч на сучасному ринку. Процедура переведення не займе у вас більше 10 хвилин. Прийдіть в найближчий офіс цієї компанії, прихопивши свій паспорт, вкажіть паспортні дані одержувача. Повідомте співробітнику компанії про суму, яку ви хочете перевести, і вам скажуть, який відсоток ви повинні будете заплатити за переклад. Одержувач зможе забрати гроші у відділенні цієї компанії у своєму місті. Переклад прийде дуже швидко.
4
Також ви можете скористатися послугами пошти. Для цього прийдіть до відділення пошти, де здійснюють грошові перекази, і зробіть переклад. Уточніть, за який час гроші прийдуть одержувачу. Як правило, переклад через пошту йде досить долго.Ви можете скористатися послугами провідника, заплатите йому трохи грошей і передайте запечатані в коробочці гроші . Одержувач зможе забрати гроші на залізничній станції в потрібному вагоні.
Зверніть увагу
Будьте гранично обережні, передавай гроші через провідника поїзда. Ви не можете отримати 100% гарантії, що гроші дійдуть до одержувача, краще користуватися міжнародними грошовими переказами.
Корисна порада
Не лінуйтеся і походіть по різних банках, щоб дізнатися, де беруть мінімальну комісію за переказ.