Як відкрити школу іноземних мов.

Курси та школи іноземних мов завжди були затребуваними і рентабельними. Чому б і вам не відкрити школу іноземних мов - неважливо, для дітей або дорослих? Це не тільки прибуткове підприємство, але і можливість повною мірою використовувати свої адміністративні або педагогічні якості.
Інструкція
1
Оцініть затребуваність подібних послуг в вашому місті. Визначте рівень можливої конкуренції. Ознайомтесь з діючими законодавчими норами (особливо з законом «Про освіту»). Визначте вікової і якісний склад ваших майбутніх учнів (рівень володіння мовами).
2
Складіть приблизний розклад занять в школі, розрахуйте кількість штатних і позаштатних одиниць (наприклад, викладачів, запрошених вести окремі заняття з країнознавства і пр.). Це буде необхідно при виборі майбутнього приміщення для школи. Крім того, не забувайте, що групи для навчання мови повинні бути не більше 10 осіб, а для успішних занять вам знадобиться і лінгафонний кабінет. Орендуйте відповідне приміщення. Складіть бізнес-план вашого підприємства, оцініть його рентабельність.
3
Зверніться до місцевих податкових органів та зареєструйте юридична особа (НОУ), отримаєте свідоцтво про реєстрацію (ОГРН), коди статистики. Зареєструйте в МРП друк вашого навчального закладу.
4
Купіть або візьміть в оренду все необхідне обладнання (комплекти для лінгафонного кабінету, проектори, комп'ютери, техніку для офісу). Купіть меблі для школи з урахуванням того, які вікові групи навчатимуться у вашій школі і з урахуванням її технічного оснащення. Придбайте спеціальну літературу: підручники з обраної вами програмі, збірники вправ, наочні посібники. Обов'язково придбайте фото- і відеоматеріали на електронних носіях, навчальні комп'ютерні програми і тести.
5
Додайте оголошення в ЗМІ про набір викладачів. Вкажіть в оголошеннях вимоги, які ви пред'являєте до потенційних співробітників (досвід роботи, досвід стажувань за кордоном, наявність рекомендацій тощо). Проведіть співбесіди з викладачами самостійно або, якщо ви плануєте здійснювати тільки адміністративні функції, за допомогою запрошених експертів.
6
Отримайте ліцензію на надання послуг у місцевому Департаменті у справах освіти. Уявіть для цього наступні документи: - заяву; - список програм, за якими буде проводитися навчання; - штатний розпис та відомості про приблизний кількості учнів; - відомості про приміщення школи (адреса, укладення про пожежну безпеку та санітарному стані, технічні умови); - відомості про рівень забезпеченості навчання літературою і про рівень матеріально-технічного оснащення школи (оригінал виписки з балансової відомості); - відомості про викладачів; - оригінали документів, що підтверджують офіційний юридичний статус школи (НОУ).
7
Додайте в ЗМІ оголошення про набір учнів в школу.