Як підключити електрогітару до комп'ютера. чи можна підключати гітару до комп'ютера через стерео перехідника.

Іноді виникає потреба в з'єднанні декількох електронних приладів воєдино. Таким і є випадок з гітарою і комп'ютером. Які б не були цілі - від настройки музичного інструменту через програму "тюнер" до запису фантастично технічного виконання сольної партії - послідовність дій буде однаковою. І в цьому ви зараз переконаєтесь самі.
Вам знадобиться
  • - гітара
  • - комп'ютер
  • - шнур
  • - перехідник (з великого джека на маленький)
Інструкція
1
Насправді, ця процедура дуже проста. Вам всього лише знадобиться гітарний шнур, один кінець якого з'єднаний з музичним інструментом, а інший кінець допомогою перехідника з великого джека на маленький міцно встановив контакт з компьютером.Еслі виникне питання - "куди саме потрібно встромляти цей джек?", То відповідь ви зможете знайти самі, глянувши на зворотну сторону системного блоку комп'ютера. Як ви можете бачити, на звуковий карті є два отвори різних кольорів - зелене і рожеве. Як нам відомо, зелене гніздо служить для виведення аудіоінформації на зовнішні пристрої, тобто колонки, навушники та інше. Отже, підключати шнур з електрогітарою на іншому кінці сюди явно не варто.
2
Зате поруч із зеленим отвором ми бачимо рожеве. Цей порт служить для введення аудіоінформації в комп'ютер за допомогою зовнішніх пристроїв - тобто мікрофонів. Ось саме туди ми й погрозами джек шнура. Розгромна підказка на робочому столі дасть нам зрозуміти, що з'єднання відбулося успішно. Проблем в роботі пристрою не спостерігається, і тим самим ми отримали те, що хотіли - ми підключили електрогітару до компьютеру.Однако спливає інше питання - "ну підключили, і що з того? Що нам тепер з цим робити?".
3
А робити можна все, що душі буде завгодно. Можна за допомогою перемикання декількох прапорців в настройках аудіосистеми зробити так, щоб гітара зазвучала через колонки, немов ми граємо не так на вимкненому інструменті, а на простому комбо-підсилювачі. Правда, є можливість перегорання звукової карти, так як вона не розрахована на подібні іспитанія.Можно записувати звук, який отримують за допомогою гітари. Для цього існує безліч програм, починаючи від найпростішої функції "звукозапис" в стандартному наборі операційної системи windows, і закінчуючи більш просунутими редакторськими програмами типу FL Studio або Sony SoundForge. Тут вже, як кажуть, хто на що здатний. Тепер все залежить від вашої фантазії.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не варто робити звук колонок близько до максимального. Їх конструкція і деталі не розраховані на такий екстрим.
Корисна порада
Буде мудрим рішенням все таки не використовувати комп'ютер як підсилювач для електрогітари. В іншому випадку це може закінчитися поломкою як для колонок, так і для звукової карти.Можно так же підключити гітару до комп'ютера через комбо-підсилювач. Це значно врятує від великих навантажень нутрощі вашого комп'ютера.
Гітара - Шестиструнний струнно-щипковий інструмент, широко поширений в сучасній музиці як академічного, так народного і естрадно-джазового напрямків. Завдяки особливостям конструкції на ній можна виконувати як сольні, мелодичні партії, так і акомпанемент (акорди і перебори). Залежно від типу гітари (акустична, електрична, напівакустична) розрізняють кілька типів підключення інструменту до комп'ютера .
Інструкція
1
Акустичну гітару до комп'ютера , в сутності, підключити неможливо. Підключіть до звукової карти комп'ютера через мікрофонний вхід інструментальний мікрофон (вхід рожевий, відзначений значком мікрофона. Знаходиться на задній панелі системного блоку або на бічній панелі ноутбука).
2
Відкрийте аудіоредактор. Мікрофон поставте на стійку, сядьте на стілець з гітарою. Поверніть головку мікрофону до резонатора і зіграйте акорд. Перевірте реакцію редактора на звук. Якщо все гаразд, приступайте до запису.
3
Електро гітару підключіть до підсилювача і процесору ефектів. Інструментальний мікрофон, підключений до комп'ютера колишнім способом, призначте до динаміку. Перевірте роботу системи і починайте запис.