Як створити авіакомпанію.

Створення власної авіакомпанії - справа мегазатратное і окупається лише в довгостроковій перспективі. Однак зараз у всьому світі спостерігається постійне збільшення обсягу авіатранспортних перевезень. Тому, напевно, все-таки варто ризикнути і спробувати створити свою компанію.
Інструкція
1
Оцініть рівень своїх фінансових можливостей для створення авіакомпанії. У перші роки свого існування будь-яка авіакомпанія потребуватиме потужному інвестуванні та приносити лише збитки. Навіть лоу-каст-проекти потребуватимуть постійної фінансової стимуляції.
2
Оцініть необхідність створення авіакомпанії в своєму регіоні. З'ясуйте, які маршрути користуються найбільшою популярністю, а за якими конкуренція мінімальна. Дізнайтеся, які типи повітряних суден найбільш надійні, зручні в експлуатації, комфортні і найменш витратні. Використовуйте в своїх дослідженнях досвід успішних російських і зарубіжних компаній. Складіть бізнес-план майбутнього підприємства.
3
Зверніться до інвесторів, бажаючим забезпечити свої капітали вигідними вкладеннями, і обрисуйте їм перспективи співпраці саме з вами. Зазвичай інвестори просять представити сертифікати і реєстраційні документи. Тому паралельно починайте створювати пакет документів для реєстрації вашої авіакомпанії, яка може бути довгостроковою (від року до п'яти).
4
Візьміть в лізинг або купіть літаки. При виборі літаків орієнтуйтеся на те, якого класу буде ваша компанія. У кожному разі, придбайте тільки ті літаки, у яких є всі супровідні документи (а якщо ви плануєте польоти за кордон, то і додаткові сертифікати безпеки).
5
Укладіть договір з одним з аеропортів про оренду приміщень та злітно-посадкових смуг, а також про техобслуговування літаків. Якщо ви є дочірнім підприємством якийсь авіакомпанії, що має свою базу, то такий договір укладати не потрібно. Якщо ж вашим засновником виступає великий інвестор, то він сам домовляється з аеропортом про оренду і надання послуг.
6
Додайте оголошення про найм співробітників в ЗМІ та на сайті аеропорту, з яким ви уклали договір про оренду. Проводите всі співбесіди особисто в присутності запрошених експертів.
7
Зареєструйте юридична особа (ТОВ), отримаєте ЕГРЮЛ і, сформувавши пакет документів, отримаєте сертифікат дочірньої компанії або сертифікат експлуатанта в Міністерстві транспорту. В пакет документів можуть входити: - реєстраційні документи юридичної особи; - договори з інвесторами і головними підприємствами; - супровідні документи повітряних суден; - льотні книжки та ліцензії приватних пілотів ваших співробітників; - відомості про орендованих приміщеннях і ЗПС в аеропорту приписки.
8
Складіть розклад рейсів, організуйте продаж квитків, розмістіть в ЗМІ, інтернеті, в будівлі аеропортів масовану рекламу вашої авіакомпанії.
Бізнес авіаліній - дуже важливий у наш час. Вам потрібно буде зібрати разом великий персонал і надавати цінні послуги пасажирам. Вас чекає успіх, якщо ви будете гарантувати вашим клієнтам безпечні перельоти по низьким цінам. Розберемося в тому, що ще потрібно буде зробити для відкриття авіакомпанії.
Вам знадобиться
  • - фінансовий план;
  • - банківські інвестиції;
  • - штат працівників;
  • - літаки.
Інструкція
1
Напишіть план бізнесу авіакомпанії. Воно разюче відрізняється від будь-якого іншого бізнесу в світі. Вам потрібно чітко спланувати, як і де ви придбаєте літаки. Дізнайтеся про успіх колишніх або діючих авіакомпаній і подивіться, в якій області ви також зможете досягти успіху. Зробіть, нарешті, покрокову схему вашого бізнесу плану.
2
Вирішіть, скільки вам знадобитися літаків на перший час. Кращого всього починати з невеликої кількості. Ви зможете збільшити їх число з попитом, але це відбудеться не відразу. Занадто мало літаків означатиме малий вибір для клієнтів, занадто багато - втрата коштів у разі невдачі. Так що плануйте найкраще, а готуйтеся до гіршого.
3
Уявіть свій бізнес-план банкам для фінансування. Виберіть місцевий банк чи фінансову компанію, які більше тяжіють до розвитку саме такого виду бізнесу.
4
Залучіть нових клієнтів ще до відкриття бізнесу. Встановіть логотип вашої компанії. Попрацюйте добре над зображенням, назвою і слоганом компанії. Це сильно допоможе в просуванні вашого бренду. Вихід його на ринок - найважливіший аспект для молодої компанії. Покажіть перевагу саме вашого бізнесу над іншими.
5
Вивчіть своїх конкурентів. Ви будете перебувати в суперництві з місцевими та світовими гравцями на арені авіабізнесу. Знайте, ким вони є і куди летять їхні пасажири. Дізнайтеся, які пільги вони пропонують своїм клієнтам.
6
Встановіть свій вид винагороди для ваших клієнтів. Це може бути карта або система знижок. Якщо ви їм запропонуєте більшу відстань безкоштовно за вже пройдені кілометри, вони будуть вас цінувати більше, ніж інших. Такий метод працює у великих компаніях, він і спрацює для вас.
7
Отримайте федеральні, державні та місцеві дозволу для розвитку вашого авіабізнесу.
8
Внести коригування в ваш бізнес-план можна на цьому етапі. Розпишіть чітко, яку ви отримаєте прибуток протягом 1-го року, 5 і 10 років. Уявіть цей доопрацьований план банкам. Дозвольте всі виниклі питання. Будьте чесні з інвесторами - це запорука успіху в даному виді бізнесу.
9
Влаштуйте грандіозне відкриття вашої авіакомпанії. Можна звичайно вдатися до більш дешевої альтернативі, але вас просто можуть не помітити. Зробіть перший пробний політ і усуньте всі виниклі огріхи. Після цього сміливо приступайте до перевезень.
Корисна порада
Добре продумайте, чи буде затребуваний даний вид бізнесу там, де ви живете.