Як торгувати меблями.

Відкрити меблевий магазин - це тільки підсікла. Головне - зацікавити потенційних покупців у вашому товарі. Як же організувати роботу меблевого салону так, щоб збільшити обсяги продажів?
Інструкція
1
Оберіть місце для нового магазину так, щоб забезпечити не тільки безперебійне надходження товару на склад, але й постійний приплив покупців. На перших порах можна орендувати приміщення під магазин або склад у спеціалізованого гіпермаркету або, в крайньому випадку, у торгового центру.
2
Оберіть таку назву для свого магазину чи торгової точки, щоб було зрозуміло, що ви торгуєте саме меблями . Проведіть рекламну кампанію. Додайте оголошення в ЗМІ, замовте статті та відеосюжети про знову відкрився, меблевому салоні. Проведіть конкурси та акції. Наприклад, потенційних покупців завжди цікавлять творчі конкурси від фірм і компаній (створення слогана, конкурс на кращий вірш про магазин, конкурс «Намалюй меблі своєї мрії» тощо.).
3
Найміть мерчендайзера і додайте свою меблі в магазині так, щоб будь-який покупець зацікавився саме тим предметом, який йому необхідний.
4
Змініть постачальників меблів в залежності від потреб споживачів і цінової політики вашого магазину. Не відмовляйтеся від вітчизняних меблів, так як останнім часом її якість значно покращився. Укладіть договори з постачальниками фурнітури і з деревообробними підприємствами і відкрийте салон з ремонту меблів.
5
Незалежно від того, торгуєте ви недорогий або елітної меблями , створіть свій сайт. Розмістіть на сайті інформацію про фірму, відгуки про роботу магазину, каталог товарів, інформацію про нові надходження та рекламних акціях, навіть якщо ви не плануєте перемикатися на інтернет-продажі.
6
Якщо ваш магазин розташовується у великому місті, обов'язково випустіть каталог товарів, отримавши який, покупці зможуть замовити вподобану їм модель. Поширюйте каталоги по установам та організаціям.
7
Постійно розширюйте асортимент продукції. У вашому магазині повинна бути меблі не тільки для будинку, але і для офісу, садові меблі та меблі для дітей, якщо тільки ви не споконвічно не були орієнтовані тільки на певний тип меблів.