Як знайти віддалений файл у комп'ютері. Як в кампе знайти ізольований файл.

Багато опинялися в ситуації, коли потрібні документи з комп'ютера були видалені. Втім, навіть якщо ви видалили файл , це не означає, що його не можна знайти в комп'ютері і відновити. Існують різні безкоштовні програми, що дозволяють впоратися з подібними проблемами.
Вам знадобиться
  • -комп'ютер;
  • -інтернет.
Інструкція
1
Перш за все, переконайтеся, що файл дійсно видалено. Зазвичай документи Microsoft Office автоматично копіюються автозбереження. Тому, щоб знайти файл , просто виконайте наступні маніпуляції: одночасно натисніть на кнопку Windows (вона знаходиться між кнопками Ctrl і Alt) і англійську букву R. З'явиться вікно пошуку. В нього введіть назву зниклого файл а без вказівки розширення. Якщо файл дійсно був автоматично дубльований, ви його знайдете з іншим розширенням.
2
Якщо файл все ж не знайдений, то тоді варто скористатися програмою. Одна з кращих безкоштовних програм - Recuva. Завантажити її можна звідси: http://www.piriform.com/recuva. Переходьте за посиланням, натискаєте зелену кнопку Download, потім вибираєте Recuva Free, а саме - натискаєте на лінк Download from Piriform. У вікні ставите галочку навпроти "зберегти" і тиснете "Ок".
3
Знаходьте завантажену програму в "Моїх загрузках" і відкриваєте її. З'являється помічник (Wizard) - він не потрібен, просто ставимо галочку в чек боксі і тиснемо Cancel. Потім вам буде потрібно встановити російську мову в самій програмі. Натисніть на Options, в ньому виберіть пункт Language, а потім - Russian.
4
У вікні програми натисніть на кнопку "Аналіз". З'явиться список всіх віддалених файл ів. У вікні поруч з кнопкою вкажіть ім'я потрібного вам файл а. Програма його відобразить. Зверніть увагу на колір кружка, що стоїть перед ім'ям відображеного файл а, якщо він зелений, то відновити файл буде легко. Якщо помаранчевий - то відновлення не гарантовано. А якщо червоний - файл відновленню не підлягає. Ще програма дозволяє переглядати деякі файл и, навіть якщо вони були видалені.
5
Щоб відновити потрібні файл и, поставте галочку в чек боксі перед ім'ям файл а і натисніть кнопку "Відновити".