Як зшити брючки. зшити брючки на дитину.

Штани як елемент одягу дуже популярні не тільки у дорослих, але і у дітей. Брючки для дітей відрізняються тим, що тканина повинна бути м'якою, не стискує рухів, дитина повинна комфортно себе почувати в них. Дівчаткам можна запропонувати різні фасони брюк різної довжини. Готовий виріб можна прикрасити декоративними елементами на ваш вибір. Навіть не володіючи професійними навичками швачки, зручні та практичні штани для дитини можна зшити і вдома.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - нитки;
  • - підкладка;
  • - фурнітура.
Інструкція
1
Візьміть тканину, з якої ви плануєте зшити брюки. Це може бути як бавовняне, шовкове, лляне, так і вовняне полотно. Під поясом зазвичай використовують шовкову підкладку або х/б тканина. Для застібки в брюки придасться застібка «блискавка» або спеціальні гудзики. Якщо це брюки на холодну пору року, можна використовувати утеплювач, наприклад, фліс. Якщо ви хочете зміцнити матеріал, звичайно це коліна і нижній край штанини, візьміть плащової тканина. Ця процедура допоможе виробу менше зношуватися.
2
Визначтеся з фасоном брюк, від нього залежить правильна побудова викрійки. При побудові креслення викрійок брюк знімаються наступні мірки: півколо талії, ширина низу, довжина кроку, півколо стегон, довжина брюк по боку. Після того, як ваша викрійка готова, прикладіть її на тканину і сколіть булавками, потім обведіть деталі крейдою і виріжте. Не забудьте, що слід залишити місце на припуски для швів. Якщо шиєте брюки з утепленням, підкладку вирізайте по цій же викрійці. Лицьова частина виробу повинна бути трохи більше, ніж підкладкова частина, приблизно на 1,5-2 см.
3
Продумайте, яка форма кишень краще підійде до цієї моделі брюк, визначте, чи підійдуть сюди декоративні елементи. Якщо це брючки для дівчинки, можна прикрасити краю кишень декоративною вишивкою, намистинами і розшити стразами. Декоративні елементи слід прикласти до лицьовій стороні, потім проутюжить все припуски на кишенях і смужках. Після того, як ви пришили деталі до штанів, застрочити нижні краї, не забуваючи відступати від краю приблизно на 4 см.
4
Викройте з підкладкової тканини внутрішню частину кишені, так кишені будуть міцніше. Після того, як ви проутюжить верхній край кишені, прошийте його наявності, і нижній край кишені оформите декоративної обстрочкой. Так само можна оформити і декоративні деталі.
5
Прикрасьте кишені і брючини вишивкою або іншими декоративними елементами. Після того, як ви пришиєте всі елементи і підкладку на обидві частини брюк, зшийте разом деталі вироби по бічних і крокових швах.
Зверніть увагу
Визначте заздалегідь фасон брюк, щоб вибрати відповідну тканину.
Корисна порада
Ретельно дотримуйтесь викрійці, недотримання розмірів не гарантує хороший кінцевий результат.