Як перетворити у формат rgb.

Сучасні фотографи, маючи справу з обробкою зображень, стикаються з безліччю форматів передачі кольору. Це CMYK, Lab, HSB і багато інших. Однак найбільш поширеним є формат RGB. При наявності необхідного софта, перетворення колірних форматів - досить просте завдання.
Інструкція
1
Відкрийте програмний пакет Adobe Photoshop будь-якої наявної у вас версії і скористайтеся такими пунктами меню, як "File" - "Open". У вікні, виберіть необхідне для перетворення зображення. Натисніть кнопку «Відкрити», після чого зображення буде завантажено для подальшої роботи.
2
Перейдіть в область самій верхній панелі з блоку інструментів праворуч від зображення (такі налаштування програми за замовчуванням). Дана панель відповідає за відображення документа в мініатюрі, а також несе додаткову інформацію, що включає в себе вказівку параметрів поточної колірної моделі, а також гістограму зображення. Перейдіть на вкладку "Info" (щоб отримати відсотки застосовуваних квітів, наведіть курсор на область із зображенням). Як видно на малюнку, дане зображення використовує колірну модель CMYK.
3
Перейдіть в пункт меню "Image" - "Mode". Даний пункт містить список всіх можливих режимів, з якими може працювати Photoshop. Галочкою в цьому списку відзначений поточний колірний режим. Все що вам потрібно - вибрати необхідну колірну модель зі списку. Також можна вказати глибину кольору (після списку колірних режимів). Виберіть режим "RGB Color".
4
Зверніть увагу на заголовок вікна із зображенням. Після перетворення кольору, назва поточної колірної моделі змінилося на "RGB".
5
Перейдіть на відкриту раніше панель інструментів з інформацією про колір (верхній блок праворуч від зображення). Ви також помітите, що тепер на вкладці "Info" при наведенні курсору на зображення, відображається інформація про кожного з трьох кольорів, використовуваних для формування кольору точки зображення, на якій наведено ваш курсор.
Корисна порада
Кольорові моделі, відмінні від RGB, як правило, несуть набагато більше інформації про колір, у порівнянні з простим розкладанням кольору на червоний, зелений і синій канали. Пов'язано це з тим, що фізична природа кольору, застосовуваного на різних етапах роботи з документами, різна. На екрані монітора ви бачите світло, що випромінюється екраном, а на папері - світло, відбите поверхнею аркуша.