Як розблокувати Яндекс.Деньги.

З електронними грошима часто доводитися нелегко, оскільки ми виробляємо платежі і переклади, не бачачи реальної людини. Іноді буває так, що блокуються гаманці інтернет користувачів з тих чи інших причин. Що ж потрібно зробити, якщо це сталося з нашим гаманцем в системі Яндекс.Деньги?
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, вихід в інтернет, пункт системи Contact.
Інструкція
1
Взагалі, часто доводитися бачити на форумах і на дошках оголошень, як деякі індивіди пропонують за гроші розблокувати гаманці. Важко сказати, хто з них чесний, а хто - ні. Іноді приходиться розраховувати тільки на свої сили. Спробуємо дати найбільш перевірений алгоритм розблокування вашого гаманця в Яндекс.Деньгі.Сделайте собі ідентифікований гаманець. Без цього, нічого розблокувати, на жаль, не вийти. Про те, як це зробити, ми і будемо говорити в наступних кроках.
2
Напишіть листа до служби підтримки (support@money.yandex.ru). Писати потрібно приблизно ось, що: «Добрий день. Скажіть, будь ласка, чому з мого рахунку (вказуєте свій рахунок) не переводяться гроші? Операція заборонена ».
3
Через деякий час перевірте пошту. Вам будуть повинні прийти 2 листи. У першому буде сказано, що наш лист отримано і має унікальний номер реєстрації. У другому ж - нам запропонують варіанти ідентифікації. Вибирайте систему грошових переказів Contact.
4
Після цього, заповніть заяву на сайті даної платіжної системи. Переходьте за відповідним посиланням на сайті і вводите дані в заяві.
5
Далі вам буде запропоновано віконця для введення вашого платіжного пароля. Вводите його.
6
Заповніть форму, що з'явилася. Потім тисніть на посилання «створити заяву на ідентифікацію». Заповнюйте уважно всі дані в заяві.
7
Роздрукуйте отриману заяву і йдіть до найближчого відділення платіжних систем Contact в вашому місті. Вам потрібно буде заплатити 175 рублів. Ці гроші будуть пізніше вам зараховані на Яндекс гаманець.
8
Як тільки ви заповнили анкету, перевірте сайт. На сторіночці Гроші має з'явитися віконце «Відправлення даних».
9
Після здійснення платежу в пункті Contact, через 2-4 робочих дні на те же сторінці буде посилання «Перевірка даних». Натискайте на неё.Прімерно через 24 години операція буде завершена і ви спокійно зможете приступити до роботи з вашим гаманцем.
Зверніть увагу
На те, чи є у вас в місті пункт грошових переказів Contact.
Корисна порада
Не користуйтесь послугами незнайомців по розблокуванню вашого гаманця.
Іноді користувачам платіжних систем доводиться переживати неприємні почуття, побачивши замість повідомлення про зроблене переказ коштів, повідомлення про забороненої операції через заблокований гаманця. Існує простий варіант швидкого і надійного повернення контролю над аккаунтом в платіжних системах.
Вам знадобиться
  • -Зарегістрірованний в платіжній системі аккаунт.
Інструкція
1
Даний алгоритм дій дозволяє розблокувати гаманець і отримати ідентифіковану його версію за один тиждень. Напишіть листа з описом проблеми службі підтримки Yandex за адресою support@money.yandex.ru - це перше, що необхідно зробити. Слід максимально чітко і ясно викласти проблему, в цьому допоможуть шаблони заяв. Не забудьте вказати номер рахунку. Відправляти лист необхідно з поштової скриньки, який передбачається використовувати надалі як ідентифікаційний.
2
Протягом однієї години на поштову скриньку, з якої було надіслано лист, прийде відповідь підтримки, який буде надіслано в двох листах. Дочекайтеся отримання декількох листів від техподдержкі.В першому листі користувачеві буде повідомлено про те, що написана ним заява успішно отримано, і його зареєстрували під унікальним кодом - в цьому полягає суть відправки заяви. Для подальших дій буде потрібно зареєстроване звернення, за допомогою слід звернутися в підтримку користувачів Yandex.
3
У другому листі від техпідтримки будуть запропоновані й докладно описані три основні способи ідентифікувати себе. В їх числі буде вказаний спосіб ідентифікації за системою CONTACT. Лист буде містити відповідне посилання. За нею йде перейти.
4
Потім виберіть заповнення заяви на сайті Яндекса, заповніть його відповідно до зразка. Пройдіть по зазначеній в нижній частині вікна посиланню до наступного етапу. Для коректного виконання цієї дії знадобиться введення платіжного пароля. Заповніть прикладену форму, і натисніть пункт «Створити заяву». Після цієї дії необхідно буде заява роздрукувати.
5
Прийдіть в найближчий центр обслуговування CONTACT, взявши з собою паспорт і роздруковане заяву. У центрі обслуговування необхідно буде сплатити 175 рублів, з них 75 стягують за переклад, а 100 рублів буде зараховано на рахунок користувача.
6
Після того, як буде виконаний платіж через систему CONTACT, через якийсь час, від двох до чотирьох діб, в розділі «Гроші» активується посилання «Перевірка інформації» - перейдіть по ній. Ще через добу перевірка інформації буде закінчена, і гаманець користувача знову буде готовий працювати.
Корисна порада
Не слід забувати про заповнення даних паспорта в самому гаманці.