Як прибрати чорний екран при завантаженні.

Деякі користувачі, що встановлюють операційну систему Windows Seven на порівняно старі комп'ютери, зіткнулися з проблемою появи чорного екрана в процесі установки. Для вирішення цієї проблеми є один перевірений метод.
Вам знадобиться
  • - інсталяційний диск Windows 7.
Інструкція
1
Почніть процес установки операційної системи в звичному режимі. Увімкніть комп'ютер і натисніть клавішу Del. На екрані відобразиться меню BIOS материнської плати. Відкрийте пункт Boot Device. Перейдіть в меню Boot Device Priority. Знайдіть у ньому ваш DVD-привід і призначте його першим пристроєм в списку завантажень. Збережіть налаштування.
2
Вставте диск або USB-накопичувач, що містить архіви операційної системи Windows Seven, у привід і завантажити комп'ютер. Натисніть на клавіатурі будь-яку клавішу для запуску процесу установки операційної системи.
3
Виберіть мову меню програми установки. У тому випадку, якщо ви використовуєте диск, що містить кілька версій операційної системи, виберіть необхідну версію і натисніть кнопку «Далі».
4
Виберіть розділ жорсткого диска, на який необхідно встановити операційну систему Windows Seven. Якщо такого розділу ще немає - створіть його.
5
Дочекайтеся завершення першого етапу процесу установки ОС. Після перезавантаження знову з'явиться вікно з повідомленням Press any key to boot from CD. Не натискайте нічого, тому що необхідно запустити комп'ютер з жорсткого диска для продовження установки.
6
Після завершення другого етапу установки операційної системи комп'ютер буде ще раз перезавантажений. І тепер в певний момент замість завантажувального меню на моніторі буде відображатися чорний екран. Це відбувається через те, що даний монітор або відеоадаптер не підтримує заданий системою дозвіл екрана . Перезавантажте комп'ютер, натиснувши кнопку Reset.
7
При включенні ПК з жорсткого диска натисніть клавішу F8. Серед існуючих варіантів продовження завантаження виберіть пункт «Включення видеорежима з низьким дозволом 640х480» і натисніть клавішу Enter. Дочекайтеся завершення установки операційної системи. Обов'язково встановіть більш підходящий драйвер для вашої відеокарти.