Як прикріпити фото на стіну. Як прикріпити фоторамки до стіни.

В епоху, коли фотографія стала цифровий, мало хто займається складанням громіздких фотоальбомів. Однак фотознімки і раніше роздруковують для того, щоб вішати на стіни. Зазвичай перед цим їх поміщають в рамки, аналогічні тим, що використовуються для картин.
Інструкція
1
Візьміть два аркуші оргскла однакового розміру. Вони повинні бути трохи більше роздруківки. То з них, яке буде лицьовим, обов'язково якісно відполіруйте з обох сторін. Для цього добре підходять засоби, призначені для полірування екранів мобільних телефонів. Вони реалізуються в тих же магазинах, що і запчастини для таких телефонів. Інструкція з використання засобу приведена на його упаковці.
2
Якщо знімок має формат A4 і видрукуваний на тонкій матовому папері, помістіть його в поліетиленовий «файл», а потім загніть білу смужку за лист таким чином, щоб її не було видно.
3
Візьміть аркуш оргскла, який знаходитиметься за роздруківкою. Приклейте до нього кілька невеликих шматочків двосторонньої липкої стрічки. Зміцніть знімок строго посередині.
4
Накладіть зверху другий лист оргскла таким чином, щоб його краї точно збігалися з краями першого. Покладіть цей «бутерброд» на дерев'яну дощечку. Просвердлите дрилем по кутах чотири отвори таким чином, щоб вони знаходилися поза знімка.
5
Скріпіть аркуші між собою за допомогою гвинтів, шайб і гайок таким чином, щоб гайки опинилися з лицьового боку. На цьому ж етапі між головками тих їхніх гвинтів, які розташовані у верхній частині «бутерброда», закріпіть шматок сталевого дроту для підвішування знімка на стіну.
6
Саму рамку виготовте з дерева. На звороті просвердлите в ній чотири глухих отвори з таким розрахунком, щоб за них її можна було туго зміцнити на болтах, виступаючих з лицьового боку «бутерброда» зі знімком. Незважаючи на це, додатково закріпіть її клеєм «Момент» або аналогічним. При цьому, не допускайте попадання клею на видиму область.
7
Дочекайтеся висихання клею, потім в залежності від виду стіни вбийте в неї цвях або укрутіть саморіз (при необхідності, використовуйте дюбель), після чого повісьте фотографію в рамці на стіну.