Як малювати графіті на папері. графіті для новачків на папері легко картинки скачати.

В даний час навіть дитина знає, що являє собою графіті. Хоча це мистецтво і прийшло до нас недавно, але дуже швидко завоювало популярність серед молоді. У сучасному світі це своєрідний вид міського мистецтва. Основним принципом графіті є відсутність плагіату, культура графіті не приймає слова «репродукція».
Інструкція
1
Шрифти графіті дуже різноманітні, їх розрізняють за рівнями складності. Азбука, яка використовується в графіті, є індивідуальним стилем автора, що дозволяє створити неповторні роботи. Ви можете малювати як шрифти графіті, так і різних персонажів. Ще зовсім недавно такий вид творчості вважався неприйнятним, оскільки був виконаний не так на стіні, а на папері.
2
Зараз паперові графіті ні у кого не викликають подиву. Малюнки на папері - це гострота, лаконізм, точність передачі ідеї художника. Основні прийоми техніки графіті на папері дуже прості: берете аркуш паперу (краще щільною і формату А4), олівець і ластик і починаєте переносити свої ідеї на папір. Малюєте легкими штрихами, щоб було простіше підкоригувати.
3
Вам сподобалося те, що ви намалювали? Значить, наводимо контури слабким чорним кольором, а ластиком стираємо штрихи олівця. Далі тонуємо рисунок основним кольором, тим, який переважає на малюнку, потім утемняем графіті по краях і підводимо чорним контури, щоб лінії не губилися.
4
Закінчуємо малюнок. Можна за допомогою дзеркала перевірити вийшов малюнок графіті на кривизну. В дзеркальному відображенні відразу буде видно рівний чи ні малюнок. Якщо подивитися на намальовану картинку догори дригом, теж можна помітити нерівності. Графіті на папері малювати зовсім не складно. Якщо зробите помилку, її дуже легко виправити. Найважче в графіті на папері - це намалювати контури предмета (особливо, якщо це портрет або малюнок тварини). Але головне тренуватися і тоді у вас все вийде!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZL4scj0j4b4
Зверніть увагу
Графіті на папері! Щоб зробити світ кращим, хтось стає поліцейським, а хтось райтером. Графіті на папері! Творчість змінює погляд на життя. Придумуючи нове ми піднімаємося на щабель вище.
Корисна порада
Cлово «graffiti» походить від італійського дієслова «подряпати». Усе це називається скетчами (Sketch) - малюнок на папері, який надалі буде перенесений на стіну. Рада, яка райтери з досвідом зазвичай дають новачкам, наступний: потрібно експериментувати з кольорами, тому навіть просте, різнобарвне графіті виглядатиме краще складного чорно-білого.