Як приймати амінокислоти.

Амінокислоти - це складова частина білків. Вони виконують одну з найважливіших ролей в організмі, з них утворені майже всі тканини: шкіра, волосся, зв'язки, сухожилля. Найбільше амінокислоти необхідні м'язам, тому вони - найважливіша добавка в раціоні харчування спортсменів. Для відновлення і збільшеного росту м'язових волокон в крові необхідна достатня для нього концентрація амінокислот. Дуже важливо грамотно приймати амінокислоти за часом, коли їх засвоюваність максимальна.
Інструкція
1
Амінокислоти бувають трьох видів: умовно замінні, незамінні, замінні. Замінні амінокислоти поставляються в організм разом з їжею і можуть синтезуватися в ньому. Незамінні амінокислоти повинні надійти в організм ззовні. Умовно замінні амінокислоти при необхідності можуть синтезуватися організмом з незамінних амінокислот.
2
Функції, які виконують амінокислоти. Незамінні: валін це один з найважливіших компонентів для росту тканин. За рахунок нього поліпшується м'язова координація. Приймати з розрахунку 10мг на 1кг ваги людини. Лейцин - активізує роботу імунної системи. Доза: 10 міліграм на кілограм маси тіла. Фенілаланін - сприяє синтезу колагену і норепінерфіна - речовини, передавального нервові сигнали мозку. Доза: від 1 до 3 грамів на добу перед їдою. Фенілаланін - сприяє синтезу колагену і норепінерфіна - речовини, передавального нервові сигнали мозку. Доза: від 1 до 3 грамів на добу перед їдою. Лізин - сприяє повнішому засвоєнню кисню клітинами тканин. Доза: 14 міліграм/кг ваги на добу. Метіонін - впливає на регенерацію тканин печінки і нирок. Доза: від 500мг до 1500 міліграмів на добу за 40-60 хвилин до їди. Треонин - необхідний для повного очищення печінки. Доза: 0.25гр 2раза на добу до їди. Триптофан - допомагає виробляти серотонін, покращує сон, апетит, знижує больовий поріг і відчуття втоми і т. Д. Доза: 3.5мг/кг ваги.
3
Частково замінні: Аргінін - необхідний для детоксикації печінки, потрібно для росту м'язової маси. Доза: 115мг/кг ваги тіла на добу. Гистидин - допомагає синтезувати лейкоцити і еритроцити крові. Доза: 150мг * 3рази на добу перед їдою. Тирозин - допомагає роботі щитовидної залози. Доза: 2гр. в чашку кави 2 рази на добу за 45 хвилин до їди. Цистин - прибирає запалення і синтезує колаген. Доза: згідно інструкції капсули запивають склянкою води.
4
Замінні амінокислоти: Аланін - контролює рівень цукру в крові, при стресі витягується з м'язів організму. Доза: 0,04гр/кг ваги на добу. Аспарагин - нормалізує роботу імунної системи. Одна чайна ложка до і після тренування. Глютамин - дає енергетику організму. Активізує пам'ять і увагу. Доза: 2-4 грами в добу. Гліцин - синтезує креатин. При його дефіциті спостерігається занепад сил. Доза: 3-4 таблетки на добу. Покласти під язик до повного розсмоктування. Серін - стабілізує функції нервової системи і виробляє клітинну енергію. Доза: не більше 300мг на добу. Курс 3 міс. Цитрулін - сприяє висновку аміаку. Мінімальна доза 6 гр. в добу. Курс не більше 2 місяців. Таурин - заспокоює нервову систему. Доза: 1-2 капсули від 2 до 3 разів на день. Цистеїн - покращує ріст волосся і зменшує детоксикацію організму. Доза: 1-2 гр. в добу. Розділити на 4 прийоми. Орнитин - сприяє активному обміну речовин і швидкому розпаду жирів. Доза: від 5 до 15 гр. в добу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qI67iNOHBMY
Корисна порада
Є кілька різновидів форм випуску амінокислот: таблетки, порошки, капсули з порошком, капсули з розчином.