Як залучити гроші швидко.

Винахідливі фінікійці, напевно, і не підозрювали, що через кілька тисячоліть гроші стануть найбільш часто зустрічається предметом у всьому світі. Але якщо у ваших кишенях гроші зустрічаються все рідше і рідше, варто задуматися про способи залучення їх на свою сторону.
Інструкція
1
Ставтеся до грошей з любов'ю. Але не перестарайтеся з жагою накопичення. Гроші не люблять, коли їх просто збирають (в тому числі і збирають про них інформацію). Вони володіють потужним енергетичним полем, і може так статися, що ви станете рабом грошей, поступившись усіма можливими принципами заради них. Тому завжди, коли ви будете думати про гроші або тримати їх в руках, не піддавайтеся поганому настрою і не дивіться на чужі гроші .
2
Ніколи не кажіть, що у вас їх немає, говорите, що вони у вас будуть. Обов'язково покладіть в гаманець або гаманець хоча б одну монетку, бажано ту, яку вам з добрими намірами дав хороший чоловік. Гаманець може бути будь-якого кольору, крім чорного, щоб гроші не "поглиналися». Кращий колір для залучення грошей - червоний. Підносячи гаманець в якості подарунка, обов'язково покладіть туди монетку (але не найдрібнішу), якщо ви хочете, щоб у цієї людини водилися гроші .
3
Розраховуючись в магазині, не беріть купюр з рук продавця і не передавайте їх йому в руки, щоб не втрачати або не упускати енергію, властиву грошам. Тим більше що це - найвірніший шлях «підхопити» від іншої людини «хвороба безгрошів'я».
4
Зберігайте гроші недалеко від входу в будинок (наприклад, на кухні), ні в якому разі не заносите їх надовго в спальню і уникайте заходити з ними в ванну кімнату, щоб вони не «заснули »або не" змилися ».
5
Отримавши гроші (наприклад, зарплату), ніколи не витрачайте в цей день ні монетки. Це корисно і з психологічної точки зору. Наступного дня гроші вже не захочуть з вами розлучатися, та й ви не будете їх бездумно витрачати.
6
Не давайте в борг грошей по понеділках і не беріть в борг у вівторок. Звіряйте свої грошові розрахунки з днями місячного календаря. Так, якщо ви візьмете в борг під час «молодого місяця», а повернете тоді, коли місяць буде спадати і дрібними купюрами, то гроші незабаром до вас повернуться.
7
Не шукайте «легких» грошей. Недарма прислів'я говорить: «Легко прийшли - легко пішли». Гроші, зароблені нечесним шляхом, особисто вам можуть і не принести ніяких матеріальних бід, але погана енергетика, яка виходить від «проклятих» обдуреними людьми грошей, може нашкодити вам якимось іншим чином.
8
Займіться духовними практиками з метою збільшення свого енергетичного потенціалу. Гроші охочіше йдуть в руки до людей, що володіє високим рівнем енергії. Однак для зняття блокувань з чакр і каналів зверніться до досвідченого фахівця, щоб не погіршити ситуацію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=66p84cd1f4k