Як вигравати в хрестики-нулики.

Кожен з нас, напевно, грав в хрестики-нулики в школі під час уроків, на вулиці з друзями, та чи мало де ще. Стандартний варіант складається з поля 3 на 3 клітини, на якому учасники ставлять почергово хрестики і нулики. У цій грі виграє той, хто першим зобразить ряд з трьох фігур, як по горизонталі і вертикалі, так і по діагоналі.Прі правильної стратегії в хрестики-нулики можна забезпечити собі нічию. А якщо противник допустить помилку - можна буде без праці його обіграти. Розглянемо різні варіанти:
Інструкція
1
Хрестики роблять перший хід. Займати бажано центр. Якщо нулики першим своїм ходом займуть осередки з боків або зверху/знизу від центру, то перемога хрестиками забезпечена. Другим ходом хрестиками можна ставити фігуру куди завгодно, крім протилежній першого нулик клітини і доводити партію до перемоги. Нулики доведеться лише ставити свої фігури, відповідаючи на дії хрестиків.
2
Якщо перший хід нуликів доводиться на комірку в кутку, у хрестиків ще є шанси перемогти. Для цього потрібно поставити хрестик в протилежний від нулика кут. Якщо в другій свій хід нуликами НЕ буде зайнятий один з решти кутів, хрестики виграють без всяких проблем.
3
Розглянемо ситуацію, коли хрестики займають не центр, а будь-який з кутів. В такому випадку хрестики теж можуть здобути перемогу. Якщо нулики займуть центр, буде нічия. Це максимум, на що хрестиками варто сподіватися. Тепер уявімо, що нулики зайняли ближній кут. У цій ситуації хрестиками потрібно вишикуватися вздовж дальньої від нулика стінки, тоді можна говорити про перемогу. В інших випадках хрестиками необхідно другим ходом завойовувати центр, а далі все залежатиме від везіння. У цій ситуації гру також можна звести до випадків, представленим вище.
Корисна порада
Вивчивши стратегію перемоги, не варто сподіватися на те, що ви будете вигравати абсолютно всі партії. Все ж, від везіння в хрестики-нулики теж багато що залежить.