Як намалювати самурая.

Самурай - японський лицар. Людина, яка майстерно володіє мечем, охороняючи свого пана, свого роду охоронець. Серед самураїв зустрічаються також і жінки-самураї. Для більш яскравого вигляду воїна на малюнку обов'язково покажіть його з мечем - невіддільним атрибутом самурая .
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш
  • - олівець
  • - ластик
Інструкція
1
Зробіть олівцем начерки самурая . Спочатку посередині листа намалюйте овал. Це буде тулуб людини. Зверху нього домалює ще один поменше - голову самурая . У верхній частині овального тулуба зобразите руки у вигляді двох паличок, піднятих вгору. Над головою проведіть довгу вигнуту лінію, спрямовану вниз - меч самурая . Зобразіть ноги самурая . Одну ногу зігніть в коліні, а іншу залиште рівною.
2
Прорисуйте деталі верхньої частини тулуба самурая . Овал зробіть більш опуклим в його нижній лівій частині. Намалюйте одяг воїна. Від середини підстави овалу і до зіткнення з рукою проведіть широку смугу. Потім від середини смуги, піднімаючись вліво до плеча, домалює другу вигнуту смугу. Прорисуйте руки самурая . Плече лівої руки закрийте широким рукавом. Лікоть зігніть трохи і завершите руку пензлем, що тримає меч. Другу руку намалюйте на рівні голови, зігнутою під прямим кутом. Кисті рук повинні знаходитися над головою, злегка торкаючись до неї.
3
Зобразіть меч самурая . Ручку заштрихуйте поперечними лініями, саме лезо зброї намалюйте трохи вигнутими довгими паралельними лініями, що сходяться внизу. Прорисуйте деталі особи - брови, очі, ніс і рот людини. Лінію брів намалюйте хвилястою лінією, що повторює форму очей і що піднімається до перенісся. Додайте шапку у вигляді прямокутника і прорисуйте кінчики волосся.
4
Зобразіть деталі нижньої частини тулуба. Від пояса врізнобіч проведіть лінії, які символізують зовнішні кордони стегна самурая . Проведіть лінію трикутника, що знаходиться всередині вже наявних ліній ніг. Домалюйте плавними лініями складки одягу. Тепер намалюйте гомілки самурая . Вони мають потовщення ближче до коліна і більш тонкі у стоп. Прорисуйте стопи ніг, взуті в шльопанці. Обов'язково намалюйте піхви меча.