Як дізнатися тактову частоту.

Один з найшвидших і дешевих способів збільшення продуктивності комп'ютера - це придбання і встановлення додаткових плат оперативної пам'яті. Щоб правильно вибрати цю деталь, необхідно враховувати кілька факторів.
Вам знадобиться
  • - Speccy.
Інструкція
1
Перед покупкою нових планок оперативної пам'яті, з'ясуйте можливості вашої материнської плати і характеристики вже встановлених планок. Для початку прочитайте інструкцію до материнської плати. Рекомендують вивчати більш детальну інформацію на офіційному сайті виробника даної моделі материнської плати.
2
З'ясуйте максимальний об'єм оперативної пам'яті, який підтримується даною материнською платою. Якщо зможете, дізнайтеся максимальний обсяг пам'яті для кожного слота.
3
Встановіть програму Speccy. Запустіть її і перейдіть в меню «Оперативна пам'ять». Вивчіть значення пунктів меню «Слоти пам'яті». У ньому міститься інформація про кількість вільних слотів для установки плат пам'яті.
4
Вивчіть меню «Пам'ять». Уточніть тип оперативної пам'яті, встановленої в даний момент, її обсяг і тактову частоту . Зверніть увагу на той факт, що пункт «Частота DRAM» відображає середню частоту всіх планок оперативної пам'яті.
5
Придбайте необхідну кількість планок пам'яті потрібного обсягу. Розберіть системний блок комп'ютера. Вийміть старі планки оперативної пам'яті, якщо це потрібно.
6
Встановіть у вільні слоти нові планки пам'яті. Зверніть увагу на наступний нюанс: якщо материнська плата підтримує двоканальний режим роботи оперативної пам'яті, то ідентичні планки необхідно встановлювати в спеціальні парні слоти. Зазвичай вони підфарбовані однаковими квітами.
7
Увімкніть комп'ютер, не встановлюючи кришку на системний блок. У разі появи синього екрану з помилкою, вимкніть ПК. Вийміть всі планки пам'яті крім однієї.
8
Увімкніть комп'ютер. Дочекайтеся завершення завантаження операційної системи. Вимкніть ПК і встановіть ще одну планку пам'яті. Повторюйте цей процес до тих пір, поки не будуть встановлені всі необхідні планки.