Як поміняти MAC-адресу. Як поміняти мак адреса комп'ютера.

Можна уявити принаймні 2 випадки, коли потрібна зміна MAC- адреси . Або вам потрібно виходити в мережу з двох різних домашніх ПК, або на комп'ютері встановлено дві ОС і дві мережевих карти, кожна з яких підтримується тільки однієї ОС.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск». Виберіть пункт «Панель управління».
2
Двічі клікніть лівою кнопкою миші по значку із зображенням комп'ютера. Переконайтеся, що ярличок носить ім'я «Система», тим самим ви потрапите в панель управління настройками операційної системи і обладнання, встановленого на вашому комп'ютері. Відкриється вікно з ім'ям «Властивості системи».
3
Перейдіть на вкладку «Обладнання» і натисніть на кнопку «Диспетчер пристроїв», в результаті чого перед вами буде сформований список всіх встановлених на ваш комп'ютер фізичних і системних пристроїв.
4
Перейдіть в пункт «Мережеві плати» і розкрийте список, що випадає шляхом натиснення на «плюсик» біля назви пункту. У списку виберіть мережеву карту, для якої вам потрібно здійснити зміну MAC- адреси .
5
Натисніть правою кнопкою миші по необхідної мережевої карти в списку, викликавши тим самим контекстне меню. В даному меню виберіть пункт «Властивості».
6
Перейдіть на вкладку «Додатково» у вікні «Властивості <назва вашого мережевого адаптера>». Ви помітите список, в якому слід вибрати пункт «Мережевий адреса».
7
Виставите галочку навпроти порожнього поля для введення - цим самим ви активуєте можливість запису власного значення MAC- адреси .
8
Впишіть необхідне значення мережевого адреси з урахуванням того, що записувати треба таким же чином, як спочатку виставлено базове значення - тобто без дефісів та пробілів.
9
Натисніть кнопку «Ок» після того, як завершите введення даних. Всі інші вікна після цього можна закрити - нове значення мережевого адреси вже присвоєно вашій карті і при цьому вам навіть не треба перезавантажувати комп'ютер.
10
Для перевірки результату своїх дій натисніть комбінацію клавіш Win + R і у вікні вбийте команду "cmd" (без лапок). Натисніть Enter. У який з'явився новому вікні набийте команду "ipconfig/all" і також натисніть на кнопку Enter, після чого ви побачите список мережевих налаштувань вашого комп'ютера. Знайдіть у даному списку назву своєї мережевої карти і зверніть увагу на значення пункту «Фізична адреса». Це і є ваш MAC-адресу, яку ви зовсім недавно змінювали.
Зверніть увагу
Інструкція: як поміняти MAC-адресу мережевої карти в Windows. У списку пристроїв розкриваємо «Мережеві адаптери»> знаходимо потрібну мережеву карту> натискаємо правою кнопкою миші> властивості; Переходимо на вкладку «Додатково»> клікаємо по «Network Address»> міняємо перемикач в положення «Значення» і вписуємо новий MAC-адресу
Корисна порада
Записали на шпаргалці свій mac адреса - 00-07-E9-D5-32-3E. Навіщо міняти мак адресу. Ситуація цілком життєва: вийшла з ладу мережева карта і придбали нову карту, або ще більші зміни - поміняли комп'ютер. А, у провайдера зареєстрований mac-адресу колишньої мережевої карти. Як поміняти мак адресу. Найдоступніший спосіб, це зміна через мережеві настройки Windows. Пуск/налаштування/мережеві підключення/підключення по мережі.