Як встановити безкоштовно Skype.

Програма Skype дозволяє спілкуватися з людиною, що знаходиться в будь-якій точці світу абсолютно безкоштовно, крім того, за допомогою Skype можна здійснювати дзвінки на стаціонарні телефони за вигідними тарифами. Для того щоб встановити цю програму не потрібно відправляти смс або реєструватися.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт http://www.skype.com в пункті меню «Завантажити Skype» виберіть «Windows» (або іншу операційну систему, в якій плануєте працювати зі Skype). На сторінці, натисніть «Завантажити Skype». Зайдіть в папку, в яку ви завантажили програму і запустітіте файл skype.exe. Прочитайте ліцензійну угоду та натисніть «Я згоден - встановити».
2
Почекайте кілька хвилин, поки програма встановиться, у вікні, натисніть «Вхід», якщо ви вже зареєстровані в Skype і введіть свій логін і пароль. Якщо у вас немає акаунта, зареєструйтесь: введіть повне ім'я, логін Skype, введіть пароль, який містить як мінімум одну букву і одну цифру, довжиною не менше 6 символів. Повторіть введення пароля. Введіть адресу електронної пошти і повторіть введення адреси в сусідньому вікні. Якщо не хочете отримувати розсилку від Skype, зніміть галочку «Так, я хочу отримувати розсилки з новинами та спеціальними додатками від Skype». Перевірте введені дані, і якщо все вірно, натисніть на кнопку «Я згоден (-на) створити обліковий запис». Після цього зачекайте кілька хвилин, поки Skype перевірить ваші облікові дані, а потім відкриється вікно програми. Ви можете заповнити детальну інформацію про себе: країну проживання, місто, дату народження, номер телефону і приступити до роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ytzaZRjdyLo
Корисна порада
Якщо необхідно, ви можете заповнити інформацію про себе більш докладно, зайдіть на вкладку «Особисті дані», завантажте зображення і введіть потрібну інформацію.Для того, щоб додати контакт, натисніть «Додати контакт» і введіть всі відомі вам відомості про це контакті. Після того, як контакт буде знайдений, натисніть «Додати контакт». Вам буде запропонований текст запиту на обмін контактними даними, відредагуйте його при необхідності і натисніть «Відправити запит».