Як побудувати фарбувальну камеру.

Всім відомо, що автомобіль після ДТП спочатку рихтують, а потім фарбується. Фарбування виробляють в призначеній для цього спеціальної фарбувальній камері. Вона стоїть досить дорого, і не кожен автосервіс здатний дозволити собі придбання такого обладнання. При цьому зробити його можна навіть самостійно.
Вам знадобиться
  • - Вільний гараж;
  • - теплогенератор;
  • - теплова гармата;
  • - вентилятор;
  • - пластикова вагонка.
Інструкція
1
Зніміть гараж розмірами 4х6 метрів. До того, як знімати гараж, поясніть його призначення начальнику гаражів (також відомому як начальник кооперативу). Скоріше всього, знадобиться протягування окремого кабелю, хоча іноді буде достатньо наявної проводки. Якщо в гаражі змінювалися автомати і світлодіодні лампи, то обов'язково дізнайтеся їх потужність.
2
Обшийте стіни гаража, використовуючи пластикову вагонку російського виробництва. Встановіть кілька лампочок денного світла.
3
Встановіть у верхній частині гаража теплову гармату з додатковими тенамі. Розмістіть її таким чином, щоб повітря за повітроводи надходив під стелею в шість точок.
4
Підніміть підлогу на 10-15 см. Для цієї мети зваріть решітку з арматури. Під підлогою встановіть вентилятор, щоб він витягав повітря з камери.
5
Встановіть теплогенератор на солярці для нагрівання тенів, це дозволить заощадити на електриці. Просушіть камеру повітрям, встановивши інфрачервоні лампи. Це дозволить прискорити процес готовності приміщення в кілька разів. Отже, ви ваша покрасочная камера готова.
Зверніть увагу
Хто будуть клієнтами вашої камери? По-перше, автосервіси, не здатні дозволити собі власну фарбувальну камеру. По-друге, деякі чагарники-одиночки, що підробляють окремо потай від начальства їх автосервісів.
Корисна порада
Нові гаражі займати не слід. Чим менше знаходиться народу в гаражах, тим більше вам дістається електроенергії, та й непроханих гостей менше. Коли налагодите власний бізнес, постарайтеся викупити цей гараж, а також сусідній. Між ними встановіть вікно і двері. У другому гаражі розташовуватимуться ваші маляр і працівник, коли пофарбують машину (сушка нерідко займає багато годин). А вікно знадобиться для спостереження за сушінням (з міркувань безпеки).