Як підвести комунікації.

Підбиття до будинку комунікацій є досить трудомістким і вимагає знань справою. Велику частину вироблених робіт слід доручити професіоналам. Але й вам цілком під силу виконати кілька важливих кроків.
Вам знадобиться
  • - Топографічну зйомка ділянки;
  • - готовий і узгоджений монтажний проект;
  • - дозвіл на виконання монтажних робіт;
  • - необхідні інженерні системи та інструменти.
Інструкція
1
Проведіть топографічну зйомку ділянки з інженерно-геологічними розрахунками, щоб підключити комунікації до будинку з дотриманням усіх засадничих чинників. Якщо не впевнені у своїх силах, запросіть спеціалістів. Навряд чи вам відомий весь список необхідних документів, які ще й потрібно оформити відповідним чином. Також ви відразу зможете ви замовити необхідний проект підведення комунікацій.
2
Проведіть узгодження готового проекту з усіма організаціями, які відповідають за проведення в вашому населеному пункті комунікацій. Затвердіть технічні умови, залучені фахівці можуть допомогти зробити це за певну плату, з особливих тарифами, які визначаються електромережних компаній. Кожен вид вироблених робіт встановлюється нормативними актами і вимагає певних умов. Якщо ви звернулися до подрядческой організації, то обов'язково вимагайте складання експертного висновку, що підтверджує необхідність будівництва, модернізації чи реконструкції додаткової лінії на вашій ділянці.
3
Почніть підведення комунікацій з прокладання водопроводу. Використовуйте труби діаметром 1/2 і 3/4 дюйма: широкі використовуються при монтажі основних ліній, а труби з меншим діаметром застосовуються для підведення до різних приладів. Ви можете підкопати до вашого фундаменту траншею. Глибину розраховуйте згідно очікуваному промерзання грунту, вона повинна бути не менше 1.8 метра. Першою повинна прокладатися широка азбестових труба ПНД. Далі в неї встановіть пластикову трубу меншого діаметру, яка повинна проходити під підлогою в будинку, і від якої виробляється подальше підключення труб до приладів.
4
Розпочніть установці в будинку електрики, попередньо узгодивши технічні умови на електропостачання. При будівництві будинку на території садового кооперативу, обов'язково дочекайтеся його дозволу на виконувані роботи згідно можливостям місцевої енергосистеми. Для виконання робіт з енергопостачання обов'язково зверніться до фахівців-електрикам.
Корисна порада
Встановіть котел на рідкому паливі (мазуті, солярці), щоб обігрівати ваш будинок. Це дуже вигідне рішення з точки зору фінансів.