Як застосувати звук до всіх слайдів.

На ринку програмного забезпечення кожного дня з'являються нові продукти, однак існують програми, перевірені часом, яким вже багато років віддають перевагу користувачі. Однією з таких програм є Microsoft Power Point, в якій існує чудова функція вставки звукового супроводу до слайдам.
Інструкція
1
Відкрийте в програмі Microsoft Power Point презентацію, до якої потрібно додати звук. Якщо у вас ще немає готової презентації, створіть нову. Перш ніж додавати до неї звук, створіть її повністю.
2
Приступайте до додавання звукового файлу. Додавати його потрібно на найперший слайд презентації. У верхньому меню програми натисніть кнопку «Вставити» - «Фільми та звук». Виберіть звуковий файл для вашої презентації. Ви можете скористатися готовими звуками з колекції Microsoft Office, а можете вставити будь-яку іншу звукову дорожку.Прі додаванні звуку спливе віконце «Відтворити звук автоматично або по клацанню?». Виберіть потрібний вам варіант. Ви можете відрегулювати цей параметр і пізніше в настройках.Імейте на увазі, що звук буде відтворюватися саме з того місця, де він збережений. Тому якщо ви збираєтеся демонструвати презентацію з переносного носія, то збережіть звук на ньому і вкажіть шлях до нього. Справа в тому, чи не натиснута прикріплюється безпосередньо до презентації, значок на слайді - це лише ярлик.
3
Правою кнопкою миші клацніть по пункту верхнього меню «Налаштування анімації». У який з'явився праворуч вікні виберіть або аудіофайл з колекції, відкрийте меню. У «Параметрах ефектів» встановіть, з якого і по який слайд повинна звучати музика. Якщо ви хочете, щоб музика звучала з самого початку і до кінця, вкажіть перший та останній слайди. Тут же ви можете вибрати, як буде відтворюватися звук - автоматично або по клацанню миші. Також це можна зробити, клацнувши правою кнопкою миші по значку звуку на першому слайде.Еще ви можете вибрати в верхньому меню «Показ слайдів», а потім «Зміну слайдів». Праворуч з'явиться меню настройки. Виберіть там потрібний звук і поставте прапорець «Застосувати до всіх слайдам». Переконайтеся, що формат вашого звукового файлу - waw.