Як зробити букет з цукерок.

Романтична фраза "цукерково-букетний відносини" набуває своє матеріальне втілення в букеті з цукерок. Чудовий солодкий подарунок можна зробити своїми руками. Цей зворушливий сувенір можна подарувати не тільки жінці, але і чоловікові. Такий букет буде неповторний і дуже смачний. Зробимо букет з цукерок, який буде розташований в площині коробки, його дуже зручно транспортувати.

Вам знадобиться

Цукерки 150г - 200г "трюфель" з фантиком, закрученим з одного боку, довгі дерев'яні шпажки, двосторонній скотч, зелена гофрований папір, ножиці, тонка паперова стрічка для бантиків, коробка з прозорою кришкою, шматок пінопласту, кілька аркушів красивою обгорткового паперу

Інструкція
1

Візьмемо коробку і відкладемо в сторону кришку, нам потрібно тільки дно. З шматка пінопласту виріжемо брусок, який буде основою нашого букета. Брусок повинен міститися на дні коробки, по одній стінці. Загорніть його в обгортковий папір і закріпимо папір зсередини двостороннім скотчем, щоб не розгорталася.

Нарізаємо залишилася обгортковий папір на квадратики так, щоб звернувши квадратик в кульочок, всередині помістилася наша пісня. Число квадратиків відповідає числу цукерок

2

Відрізаємо від двостороннього скотча вузьку смужку. Накладаємо на неї шпажку, провертає, папірець від скотча залишається в руках, а шпажка виявляється з липким шаром. Підносимо шпажку до цукерці з боку закрученого фантика. Прикріплюємо фантик до липкого шару на шпазі.

Знову відрізаємо вузьку смужку від двостороннього скотча. Закріплюємо зверху фантик біля основи шпажки. Обертаємо кульочок з квадратика обгорткового паперу навколо нашої цукерки. Вузька частина кулечка потрапляє на липкий шар скотча і кріпиться до шпазі. На основу кулечка пов'язати бантик. Наш бутон готовий.

3

Зробимо стебло. Відрізати довгу вузьку смужку від єофрованого. Обернути дерев'яну шпажку смужкою паперу. Закріпити папір маленькими шматочками скотча, якщо буде необхідність.

4

Складемо букет. Розділити підготовлені квіти з цукерок на частини. Одні залишити з цілими живцями, а в інших обламати шпажки, щоб вони були різної довжини. Встромляти в брусок з пінопласту будемо спочатку найдовші живці, паралельно дну коробки, потім живці коротше, поки не складеться наш букет.

Закрити коробку прозорою кришкою і пов'язати стрічкою

Зверніть увагу

Якщо у вас немає гофрованого паперу, то можна використовувати звичайні білі серветки для обертання шпажок

Корисні поради

Такий букет можна зробити вертикальним, якщо у вас немає коробки з кришкою. Можна використовувати пластмасовий горщик для квітів, у який вставите пінопласт. Для пишності букета можна використовувати стрічки, або додати штучні квіти.