Як знебарвити волосся за допомогою білої хни. знебарвлення волосся хною.

Біла хна - це хімічна фарба, знебарвлююча волосся завдяки наявності в ній перекису водню у високій концентрації. З натуральної хною рослинного походження її об'єднує тільки назва.
Вам знадобиться
  • - неметалічна миска для фарби;
  • - кисть;
  • - старий рушник або простирадло;
  • - жирний крем.
Інструкція
1
За 48 годин до фарбування проведіть тест на чутливість шкіри. Змішайте невелику кількість порошку білої хни з окислювачем (активатором). Нанесіть суміш на чисту шкіру ліктьового згину або за вухом. Постарайтеся не мочити і не чіпати цю ділянку. Якщо протягом наступних 2 діб на шкірі з'явиться почервоніння або подразнення, змийте фарбу водою і відмовтеся від ідеї освітлення волосся білої хною. Можливо, вам підійде інша фарба.
2
Якщо роздратування на шкірі не виникло, то приступайте до підготовки фарби. В неметалеву ємність налийте окислювач, потім всипте в нього хну. Пропорції для змішування визначте по інструкції до фарби. Пензлем для фарбування розмішайте хну з окислювачем до отримання однорідної маси.
3
Накиньте на плечі старий рушник або простирадло для захисту одягу від попадання фарби. Шкіру на кордоні з волоссям намажте жирним кремом. Надіньте рукавички.
4
Якщо ваші волосся не були до цього обесцвечени, наносите фарбу на всю довжину волосся. Час, протягом якого вам необхідно тримати фарбу, визначено в інструкції.
5
Якщо ваші волосся вже були прояснені, то нанесіть фарбу спочатку на коріння. За 10 хвилин до закінчення покладеного часу витримки фарби розподіліть її залишки по довжині. Не варто наносити фарбу на довжину на початку фарбування через те, що вона пошкоджує волосся . Нанесення її за 10 хвилин до змивання дозволить вирівняти колір коренів і довжини без істотної шкоди для волосся.
6
Якщо після нанесення фарби ви відчули свербіж або печіння шкіри голови, негайно змийте її. Ви ризикуєте отримати опік.
7
Якщо неприємних відчуттів не виникло, то після закінчення покладеного часу промийте волосся від фарби проточною водою. Нанесіть на них бальзам або кондиціонер, який зазвичай додається до фарби.
8
Якщо ступінь освітлення волосся після застосування білої хни вас не задовольнила, то повторіть фарбування через 1-2 тижні.