Як визначити каратності у діаманта. Як розшифрувати каратності.

Каратність діаманта або, простіше кажучи, його вага визначається різними способами. Кожен спосіб має свою точність і особливості. Розповімо докладніше про те, які методи для визначення ваги діамантів існують, і яку точність забезпечує кожен з пропонованих методів.
Інструкція
1
Все діамантів вимірюють у каратах, а один карат дорівнює 0.2 м Найменшими вважаються діаманти вагою 0.01 карат, їх також використовують для виготовлення ювелірних прикрас, але розглянути їх може виявитися непросто, так як діаметр такого камінчика дорівнює приблизно 1 мм .
2
Мірна шкала карата має сто поділів, і недосвідченій людині буде непросто відрізнити діамант масою 0.3 карата від діаманта масою 0.4 карата. Професіонали використовують для цього спеціальні мікроваги, вони допомагають визначити точну вагу каменя. Якщо ви хочете розрахувати приблизний вага - використовуйте арифметичну формулу, тільки врахуйте, що вона застосовується тільки для діамантів, що мають круглу огранку.Формула наступна: Маса = (Діаметр ^ 2) х Висота х 0,0061
3
Зазвичай так розраховують вага в разі закріпки каменів, це означає, що камінь інкрустований в прикрасах, і витягти його звідти не представляється можливим. Природно, в даному випадку ви можете судити лише про приблизний вазі діаманта. Також приблизний вага каменю ви можете дізнатися з його діаметру. Схема така: 0.1 карат = 3 мм.0.3 карат = 4.3 мм0.5 карат = 5.15 мм1 карат = 6.5 мм1.5 карат = 7.4 мм2 карат = 8.8.мм3 карат = 9.4 мм
4
Все діаманти згідно своїй вазі можна розділити на три категорії, а саме: дрібні, середні і крупние.Мелкіе діаманти - камені масою від 0.01 карат до 0.29 карат. Ціни на камені даної категорії стійкі, зазвичай залежать тільки від ваги самого каменю.
5
Середні діаманти - камені вагою від 0.30 до 0.99 карат. Ціни на середні діаманти також розраховують, виходячи з оціночних таблиць, а також загальносвітових цін.
6
Великі діаманти - камені масою більше 1 карата. Такі камені швидше за все будуть мати свою індивідуальну ціну, яка буде залежати від чистоти і кольору діаманта, його рідкості, походження і т.д.