Як відкрити візуальні закладки.

Вирушаючи в безмежне плавання хвилями інтернету, можна загубитися серед безлічі цікавої інформації. Щоб не забути найцікавіші сайти, повернутися до них пізніше при натисканні однієї кнопки, додайте їх до списку закладок.
Інструкція
1
Відкрийте вікно браузера. Знайдіть кнопку на панелі інструментів, відповідальну за закладки . В інтернет-браузері Opera зліва знаходяться кнопки меню і швидкої панелі інструментів. Знайдіть кнопку «Закладки» і натисніть її. Перед вами відкриється список сайтів, доданих в швидкий набір. Вони можуть бути розподілені за тематичними групами, які ви створили для зручного пошуку сторінки. Натисніть на цікаву для вас папку лівої кнопкою миші. Вона відкриється, і ви побачите список сайтів, збережених в даному тематичному списку. Клікніть лівою кнопкою на назву сайту, і він тут же відкриється, замінивши поточну сторінку. Якщо ви не хочете закривати сторінку сайту, на якій перебуваєте зараз, натисніть на потрібну закладку правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть «Відкрити в новій вкладці». Обидва сайти опиняться активними на різних вкладках однієї сторінки браузера. Перегортати вкладки в браузері Opera можна мишкою. Вони знаходяться під верхньою панеллю задач.
2
Якщо в швидких настройках браузера Opera ви не вибирали зробити активною кнопку закладок на панелі інструментів, то відкрийте папку закладок через сервіс «Меню», увійшовши в загальне меню браузера і натиснувши на опцію «Закладки».
3
Швидкий доступ до закладок доступний в браузері Opera. Відкрийте нову вкладку браузера, і перед вами з'явиться Експрес-панель: закладки , показані в маленьких вікнах на одній сторінці. Натисніть на ту, яка забезпечує швидкий доступ до потрібного вам сайту.
4
Відкрити список візуальних закладок в браузері Mozilla Firefox можна за допомогою кнопки «Закладки», яка знаходиться на верхній панелі інструментів браузера. Натиснувши комбінацію клавіш «Ctrl + Shift + B» ви можете почати управління закладками - наприклад, розподіл їх по папках.
5
Щоб відкрити папку збережених закладок в браузері Google Chrome, натисніть на кнопку «Меню», яка знаходиться в правому верхньому куті браузера. В Меню виберіть вкладку «Закладки». Натиснувши на функцію «Завжди показувати панель закладок» ви зробите відкритий список закладок під адресним рядком браузера. Таким чином відкриті вкладки завжди будуть в поле вашого зору, натискайте на них як на згорнуті вкладки браузера, щоб активувати роботу з обраним сайтом. Щоб почати роботу з закладками - розподілити їх по папках, додати або видалити - натисніть на «Диспетчер закладок», який знаходиться в тому ж меню закладок.